IOS İçin En İyi Strateji Oyunları Önerileri

IOS için en çok tercih edilen strateji oyunları heyecan verici ve sürükleyici senaryoları ile IOS kullanıcılarının tercihi olmaktadır. IOS strateji oyunları arasında en çok göze çarpan oyunlar milyonlarca indirme sayısına ulaşarak App Store’de yüzlerce oy almaktadır. IOS kullanıcılarının ücretsiz bir şekilde akıllı cihazlarına indirebileceği oyunlar uygulama içi satın alımlar ile geliştirilebilir. Oyun seveler en iyi ve en çok tercih edilen strateji oyunlarını çevrimiçi veya çevrimdışı oynayabilir. IOS akıllı cihazlar için en çok tercih edilen strateji oyunlarından bazıları şu şekilde sıralanabilir:

  • Clash of Clans,
  • Townsmen,
  • SimCity Buildlt,
  • Forge of Empires,
  • Roads of Rome 3 olarak sıralanabilir.

IOS Clash of Clans Strateji Oyunu

clash of clans

Clash of Clans strateji oyunu milyonlarca kişi tarafından dünya çapında en çok indirilen IOS strateji oyunları arasında yer almaktadır. Oyun yaklaşık 50 milyon kullanıcıya ulaşarak maceracı ve heyecanlı savaş görevlerinden oluşmaktadır. Oyunun milyonlarca kişi tarafından en çok tercih edilme sebebi heyecan verici kurgusu ve ücretsiz oluşudur. Oyun severler dilerse uygulama içi satın alımlar ile köylerini geliştirebilir ve liglerde en üst sıralarda yer alarak başarılı zaferler kazanabilir.

IOS Townsmen Strateji Oyunu

Townsmen strateji oyunu orta çağda geçen bir köyü konu alarak kullanıcılara macera dolu anlar yaşatmaktadır. Oyunda bulunan köy yeni medeniyetler kurmak için geliştirilebilir. Oyun seveler her geçen seviyede kendi köylerini geliştirerek medeniyete doğru ilerlemeye çalışmaktadır. Askeri anlamda ve kültürel anlamda yeni gelişmeler zaman içerisinde yaşanarak yeni kaynak arayışları çoğaltılabilir. Oyunda kurulan köyler farklı oyuncular tarafından yağmacılığa uğrayabilir ve oyuncular köylerini savunmak için askeri güçlerini kuvvetlendirebilir.

IOS cihazlar için fotoğraf uygulamaları bilgilerini yazımızdan inceleyebilirsiniz.

IOS SimCity Buildlt Strateji Oyunu

SimCity Buildlt strateji oyunu EA Games tarafından kurulan son zamanların en iddialı IOS strateji oyunları arasında ilk sıralarda yerini almaktadır. Yeni kurulan bir şehrin metropol olması için yeni gelişmeler üreterek en iyi çevre düzenini oluşturmak gereklidir. Oyun severler zamanla oluşturdukları mini kenti geliştirerek büyük bir şehir haline getirebilir. Oyunun başarılı grafikleri ve basit kullanımı yüzlerce kullanıcı tarafından beğenilmektedir.

IOS Forge of Empires Strateji Oyunu

forge of empires

Forge of Empires strateji oyunu online oynan strateji oyunlarından en çok tercih edilenleri arasındadır. Oyunda taş devrinden başlanarak imparatorluğa kadar heyecan verici bir yolculuk gerçekleşebilir. Oyun severler Forge of Empires oyununu ücretsiz bir şekilde indirebilir.

IOS Roads of Rome Strateji Oyunu

Roads of Rome strateji oyunu Roma tarihini konu alan bir strateji oyunudur. Oyuncular kendi kurdukları şehirler ile Roma dönemi hikâyelerinden esinlenen bir dizi görev yerine getirmektedir. Oyunda düşmanlar ile mücadele edilerek şehrin yükselmesi sağlanabilir. En çok tercih edilen IOS strateji oyunları arasında ilk sıralarda yerini aln Roads of Rome strateji oyunu sürükleyici öyküsü ve zengin görseli ile kullanıcıların vazgeçilmez oyunları arasındaki yerini almaktadır.


] }

Yorum yapın