TikTok Mesaj Gönderme Sorunu Nasıl Çözülür?

Türkiye’de ve dünyada kullanıcı sayısını gün geçtikçe artıran TikTok farklı özellikleriyle hayatımıza renk katmaya devam ederken bazı kullanıcılar TikTok mesaj gönderme sorunu yaşamaktadır. Siz de TikTok kullanıcısı iseniz ve mesaj atamıyorum, gönderemiyorum gibi sorunlar yaşıyorsanız bu yazımızda çözümünü anlatmaya çalışacağız.

 

TikTok Mesaj Gönderme Sorunu Nasıl Çözülür?

TikTok’ta mesaj gönderme işlemi yapmanız için takip ettiğiniz kişinin de sizi takip etmesi gerekmektedir. Mesaj gönderme işlemi takipleştikten sonra aktif olacaktır.

Eğer karşı tarafın da sizi takip ettiğinden emin iseniz başka kullanıcıya mesaj göndermeyi deneyiniz.

Android Telefonlar İçin:

Android telefon kullanıcısı iseniz Uygulamalar – TikTok – Önbellek Temizleme yöntemi ile verileri temizleyin.

iOS Telefonlar İçin:

iOS işletim sistemli telefon kullanıyorsanız veri temizleme işlemi olmadığından dolayı uygulamayı kaldırıp tekrar kurabilirsiniz.

Bu işlemlerin ardından aynı sorun ile karşılaşıyorsanız uygulama üzerinden sorun bildirebilirsiniz.

  • Profil
  • Sol üst köşede bulunan üç nokta (Ayarlar)
  • Bir problemi rapor et

Yukarıdaki adımları takip ederek rapor edin ve düzelmesini bekleyin.

Bu yazımızda sizlere TikTok mesaj gönderme sorunu nasıl çözülür konusunu anlatmaya çalıştık. Tiktok mesaj gönderemiyorum veya TikTok mesaj gitmiyor diyenler artık bu TikTok mesaj ayarları ile sorun yaşamayacaktır. Konuyla ilgili soru ve problemlerinizi yorum olarak gönderebilirsiniz.

Ayrıca TikTok hesabınızı silmek ile ilgili problem yaşıyorsanız ya da nasıl sileceğinizi bilmiyorsanız,  TikTok Hesabı Nasıl Silinir? adlı yazımızı okuyabilirsiniz.


] }

“TikTok Mesaj Gönderme Sorunu Nasıl Çözülür?” üzerine 3 yorum

  1. Önceden mesaj atabiliyodum bir süre kullanmadim şimdi hiç bisekilde mesaj atamiyorum yani mesaj bölümu yok tamamen yok olmuş yardımcı olurmusunuz

    Cevapla

Yorum yapın