Connected2 Hesabı Nasıl Silinir?

Karşınızdaki kişiyle anonim olarak mesajlaşmanızı sağlayan ve ülkemizde de kullanımı oldukça revaçta olan bu uygulamayı yani Connected2 hesabını silmek isteyebilirsiniz. Genelde karşınızdaki kişiyle kendinizi gizleyerek konuşmanızı sağlayan bu uygulamada hesap açarsanız başkalarının da sizinle anonim olarak konuşmasını sağlayabilirsiniz. Bununla birlikte zamanla sıkılıp C2 hesap silme de istemeniz mümkün.

Dikkat: Ne yazık ki Connected2 hesabını kalıcı olarak silme işlemini gerçekleştiremezsiniz. Bu konuda ise illa ki Connected2 hesabınızı kapatmak istiyor iseniz en fazla yapacağınız işlem Connected2 hesabı dondurma işlemi olacaktır.

Olsun! C2 hesap dondurma da işinizi görecektir!

 

Connected2 Hesabı Nasıl Dondurulur ?

Ücretsiz olan bu uygulamayı kullananlar bazı nedenlerden dolayı hesaplarını kapatmak isteyebilir. Herkese göre olmayan bu Connected2 sosyal anonim mesajlaşma uygulamasındaki hesabınızı ne yazık ki kalıcı olarak silmek mümkün değildir. Açmış olduğunuz ve kullanmayacağınız bu sosyal anonim mesajlaşma platformunda ki hesabınızı ise dondurarak kurtulabilirsiniz.

Connected2 hesap dondurma işlemleri çok basit olup akıllı cihazınıza indirmiş olduğunuz uygulaması üzerinden hesabınızı dondurma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

    • Connected2 uygulamasına giriniz.
    • Daha sonrasında “Profilim” ikonuna tıklayın.
    • Sağ üst tarafta çıkan “Ayarlar” ikonuna basın.
    • Açılan menüden en aşağıya inerek “Hesabımı Dondur” butonuna basın.
    • Şifrenizi girerek hesabınızı dondurma işlemini onaylayın.

Artık Connected2 hesap silme işlemini gerçekleştiremesek bile Connected2 hesap dondurma işlemini gerçekleştirmiş bulunuyoruz. Bundan sonrasında artık sosyal anonim mesajlaşma platformu olan Connected2’de ki hesabınızda aklınız kalmayacak ve hesabınızı dondurduğunuz için hiç bir kimse sizin hesabınızı göremeyecek ve mesaj atamayacaktır.

Connected2 me Hesabı Geri Getirme

C2 kapanan hesabı açma isterseniz aynı kullanıcı adı ve hesabınızı kullanmadan önceki olan şifreniz ile giriş yaparak hesabınızı tekrar aktif duruma getirebilirsiniz.

Bilgi: Hesabınızı yeniden aktif ederseniz daha önceki zamanlarda sizin göndermiş olduğunuz ve size gelen tüm mesajlar silinmiş olarak uygulama açılacaktır. Sadece profil resminiz ve biyografi yazınız yazılı olarak gelecektir. Uygulamayı bu şekilde kaldığı yerden kullanmaya devam edebilirsiniz.

Bu yazımızda connected2 me nasıl kapatılır sorusuna yanıt olarak connected2 me hesap silme yöntemlerini sizlerle paylaştık.

 


] }

“Connected2 Hesabı Nasıl Silinir?” üzerine 12 yorum

Yorum yapın