iPhone Telefon Konuşmaları Nasıl Kaydedilir?

iPhone telefon konuşmalarının kaydını kolay kolay yapamayacağınız bir cihazdır. Hiç mi iPhone telefon konuşmalarını kaydetmenin yolu yok? Tabii ki bunun birkaç yolu bulunuyor. Sizlere bu yazımızda en basit fakat ücretli bir yol sunacağız.

 

iPhone model telefonlarınızda telefon görüşme kaydı yapabilmeniz için birkaç farklı yol uygulayabilirsiniz. Fakat bizim önerdiğimiz ve en zahmetsiz yol, aşağıdaki uygulamaları indirerek bu işlemi yapmanız. Bu uygulamaları indirip, dinlemeye başlamadan önce, bu yapılacak işlemin kesinlikle bir suç olduğunu bilmelisiniz. Bununla ilgili bir problem yaşamak istemiyorsanız, ses kaydı yapıldığına dair karşı tarafı bilgilendirmenizi öneririz.

 

iPhone Telefon Konuşmaları Nasıl Kaydedilir?

Bu yapılabilecek en kolay yoldur. Sizlere aşağıda önereceğimiz programları kullanarak, telefonunuzla yaptığınız konuşmaları kolaylıkla kayıt altına alabilirsiniz.

 

  • TapeACall Pro: Call Recorder = 10,99 $
  • Call Recorder Pro for iPhone = 9.99 $

 

Yukarıda bahsetmiş olduğumuz iki uygulamada, kaydetme aşamasında kesinlikle sıkıntı yaşamayacağınız uygulamalardır. Fakat ufak kritik noktalara dikkat etmenizi öneririz.

 

İlk olarak yapacağınız aramalarda canınızı sıkacak en önemli nokta, bu program içerisinde bir arama yapıyorsanız, yaptığınız arama karşı tarafa gizli numara olarak gitmektedir. Bu da yapılan aramalarınızın karşılıksız kalmasına sebebiyet verebilir.

 

Bir diğer noktada, program sahiplerinin bu dosyaları kendileri de saklayabilme ihtimali bulunuyor. Bunun çözümü için programı kurduktan sonra kaydınızı silmeniz gerekmektedir.

 

 

 

 

 

 


] }

Yorum yapın