Microsoft Word Google Play Store’da 1 Milyar İndirme Barajını Geçti

Microsoft’un çok kullanılan Office paketinden Microsoft Word Google Play Store üzerinde 1 milyar indirme barajını geçti. 

Teknoloji devi Microsoft’un çok kullanılan yazılımı olan Microsoft Office paketi Google Play Store’da büyük başarı elde etti. Microsoft Office uygulamaları Google Play Store’da 500 milyon indirme barajını aşarken Microsoft Word uygulaması 1 milyar indirme barajını aştı. 

Microsoft Word Google Play Storeda 1 Milyar Indirme Barajini Gecti 2

Microsoft Office uygulamaları kullanıcılar tarafından tercih edilmeye devam ediyor. Microsoft Excel, Microsoft PowerPoint, Microsoft Word, Microsoft Outlook ve Microsoft OneDrive uygulamalarından oluşan Microsoft Office paketi Google Play Store’da 500 milyon indirme barajını aştı. 

Uzun Süre Kullanılmayan Microsoft Hesapları Kapatılacak

Kullanıcıların çok kullandığı uygulamaların başında gelen Microsoft Word uygulaması ise Google Play Store üzerinde 1 milyar indirme sayısını aştı. Microsoft Word’ün bu başarısı Microsoft cephesinde biraz ironik bir hikayeye sahip. Kısa bir süre önce Microsoft’un kurucusu Bill Gates, şimdiye kadarki en büyük hatalarının iOS işletim sistemini sadece bir rakip olarak görmeleri ve iOS sisteminde Microsoft uygulamalarını kullandırmamak olduğunu dile getirmişti. Microsoft’un mobil işletim sistemi rakipleri kadar başarılı olamasa da Microsoft’un Office uygulamaları gerek iOS platformunda gerekse Android platformunda en çok indirilen uygulamalar arasında yer alıyor. 


] }

Yorum yapın