Netflix Sadece Mobil Cihazlarda Kullanılabilen Paketini Duyurdu

İnternet televizyonu Netflix, bir süredir test ettiği uygun fiyatlı paketini duyurdu. Yeni Netflix paketi ile birlikte Netflix hesabı sadece mobil cihazlarda kullanılabilecek ve paketin fiyatı daha uygun olacak. 

Dizi ve film yayıncılığının önde gelen isimlerinden birisi olan Netflix uygun fiyatlı paketini bir süredir test ediyordu. İlk olarak Hindistan’da duyurulacak olan yeni Netflix paketi mobil odaklı olacak ve Netflix standart paketin yarı fiyat etiketine sahip olacak. 

Akıllı telefonların ve mobil cihazların artık bilgisayarlar kadar güçlü olmasıyla ve ekranlarının artık büyümesiyle birlikte pek çok kişi işlemlerini akıllı telefonları üzerinden gerçekleştirmeye başladı. Değişen bu durum ile birlikte kullanıcıların videolarını artık mobil cihazlar üzerinden izlemesiyle birlikte teknoloji devleri bu alanda çalışmalarını hızlandırdı. 

Netflix Ebeveyn Şifresi Nedir? Nasıl Eklenir?

İnternet televizyonu Netflix ise, yayınlarını akıllı telefon ve tabletler üzerinden izleyen kullanıcılar için yeni bir paket hazırladı. Netflix’in daha ucuz olacak olan bu paketi ilk olarak Hindistan’da test edilecek ve sonrasında diğer ülkelerde de kullanıma sunulacak. Mobil odaklı olacak olan bu paket sadece akıllı telefonlar ve tablet modellerinde kullanılabilir olacak yani Netflix’in bu paketi televizyon, konsol ya da bilgisayarda kullanılamayacak. 

Netflix Sadece Mobil Cihazlarda Kullanilabilen Paketini Duyurdu 2

Netflix yeni mobil abonelik sisteminin kısa süre içerisinde ülkemize de gelmesi bekleniyor. 


] }

Yorum yapın