Pandora`yı Sesinizle Kontrol Edebilirsiniz

Pandora, yeni bir güncelleme ile ses ile kontrol edebilme özelliğini getirdi. CES 2019`da bu özelliğinin tanıtımını yaptıktan kısa bir süre sonra, belirli üyelere bu özelliği kullanma imkanı vermişti. Sonunda bütün kullanıcılar Pandora Ses Modu`nu kullanabilecekler.

 

Pandora Yeni Ses Modu`nu Açıkladı

Yetkilileri tarafından yapılan bir canlı yayında açıklanan Pandora Ses Modu, uygulamayı kontrol etmenize yarayacak kişiselleştirilmiş ses yardımcısı olarak tanıtıldı.

 

Pandora Ses Modu Duyurusu

 

Pandora`nın Ses Modu`nda çeşitli ses komutları bulunur. Bunların hepsi “Heyi Pandora” ile başlar. Bazı ses komutları uygulamayı kontrol etmenize, bazıları belirli içerikleri oynatmaya, bazıları da kişiselleştirilmiş içerikleri kullanmanıza olanak sağlar.

 

Pandora Ses Modu Nasıl Açılır?

Pandora Ses Modu açmak için, ekranın sağ üst köşesinde bulunan mikrofon simgesine basmanız yeterlidir. Etkinleştirme işlemini yaptıktan sonra, “Hey, Pandora” komutuyla telefonunuza hükmedebilirsiniz.

Pandora Ses Modu, Android ve iOS işletim sistemli telefonlara yükleyeceğiniz Pandora uygulamasında kullanılabilir. Pandora`yı hangi seçenekle kullandığınıza bakılmaksızın, ücretsiz seçenek dahil olmak üzere sesinizle kontrol edebilirsiniz.

 

 


] }

Yorum yapın