Telefon Kapalıyken Kim Aradı – Bütün Operatörler

Hayatımızın içine telefon o kadar çok girdi ki geçmiş zamanlarda telefonsuz ne yapıyorlar nasıl haberleşip buluşuyorlar diye merak etmiyor değiliz. Arama hizmetinin dışında o kadar fazla hizmetler var ki bunlardan bir tanesi kim aramış servisidir.

Kim aramış servisi ile telefonunuzun çekmediği veya kapalı olduğu zaman sizi kimin aradığını öğrenebileceğiniz bir hizmettir. Peki bu hizmet den nasıl yararlanabiliriz ne yapmamız gerekiyor diye soruyorsanız. Sizlere bu yazımızda tüm operatörler için kim aramış servisini nasıl kullanırız? konusunu anlatacağız.

[vurgu color=”#1e73be”]Türkcell Kim Aramış

Türkcell bu hizmeti ücretli sunuyor. Bu servisten yararlanmak için Aylık 2,99 TL ücretle Turkcell operatörleri bu hizmetten faydalanmaktadır. Bunun için “https://www.turkcell.com.tr/servisler/kim-aramis” adresi üzerinden detaylı olarak bilgi alınabilir.

KIM yazıp 2200’a mesaj atarak servisi etkinleştirme işlemini yapabilirsiniz. Bunun yanında ücretsiz olarak Turkcell servisi olan UPCALL uygulamasını yüklemek suretiyle faydalanabilirsiniz.

[vurgu color=”#dd3333″]Türk Telekom Arayanı Bil

Diğer bir operatörümüz olan TURKTELEKOM arayanı bil servisinden faydalanmak isteyenler için ACIK yazıp 5555 mesaj yazmanız yeterlidir.

Daha detaylı bilgi için “https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/servisler/sayfalar/operator-servisleri/arayani-bil.aspx” adresi üzerinden bilgiye sahip olabilirsiniz.

Yukarıda Türkiye en çok kullanılan GSM Operatörlerinde kullanılan hizmetlerden arayan kim veya kim aramış servislerinin kullanımı hakkında sizlere basit ve sade dille anlatmaya çalıştık. Ücretlendirme 2019 yılı içinde veya 2020 veya diğer yıllarda farklılık göstermektedir.

[vurgu color=”#eeee22″]Vodafone Kim Aramış

Arayan kim servisinden faydalanmak için Aylık sadece 2,25 TL olarak ücretlendirilen bu servis için ayrıntılı bilgi için “https://www.vodafone.com.tr/Servisler/bilgi-ve-eglence-servisleri/arayan-kim-servisi.php” linki üzerinden bilgi edinebilirsiniz.

ARAYANKIM yazıp 8000’a gönderebilirsiniz. Bu servisi iptal etmek için IPTAL ARAYANKIM yazıp 8000’e mesaj atabilirsiniz.


] }

Yorum yapın