PlayStation Plus Temmuz Oyunları Değişti

Geçtiğimiz günlerde açıklanan PlayStation Plus Temmuz oyunlarında önemli bir değişiklik yaşandı. PlayStation Plus abonelerine ücretsiz olarak verilecek olan PES 2019 oyunu terine abonelere farklı oyunlar verilecek. İşte PlayStation Plus temmuz oyunları. 

Sony’nin çok satan oyun konsolu PlayStation 4 için sunulan özel bir abonelik sistemi olan PlayStation Plus abonelerine bir takım ayrıcalıklar sunan bir sistem. Abonelerini her ay iki ücretsiz oyunla buluşturan PlayStation Plus Temmuz ayında da PES 2019 ve Horizon Chase Turbo oyunlarını ücretsiz olarak vereceğini açıklamıştı. 

PES 2019 oyunu pek çok kişi için sevilen futbol oyunları arasında yer alsa da PlayStation Plus aboneleri verilen oyunlardan hiç memnun kalmamıştı. PlayStation tarafından yapılan açıklamaya göre PlayStation Plus temmuz oyunları değişti. Yeni oyunlar arasında Horizon Chase Turbo oyunu yerini korurken PES 2019 oyunu kaldırıldı. PlayStation Plus aboneleri PES 2019 oyunu yerine temmuz ayında son zamanların en çok konuşulan oyunlarından olan Detroit : Become Human oyununa sahip olabilecek. 

Playstation Plus Temmuz Oyunlari Degisti 2 1024x576

PlayStation Plus Temmuz Oyunları; Detroit Become Human ve Heavy Rain

Geçtiğimiz yıl PlayStation 4 kullanıcıları için duyurulan Detroit : Become Human oyunu, Quantic Dream tarafından geliştirilen en detaylı interaktif oyun olarak karşımıza çıkıyor. Oyuncuların seçimlerine göre şekillenen oyunda, oyuncular pek çok olaya etki edip karakterlerin kararları üzerinde etkili olabiliyor. 2038 yılında geçen oyunu Detroit şehrinde geçiyor. İnsanlara itaat eden Androidler, insanı duygular hissetmeye başlayınca durumlar değişiyor. Kara, Connor ve Markus isimli karakterlerle sürdürülen oyun, oyuncular için bambaşka şekilde sonlanacak. 

PlayStation Plus temmuz ayında verilecek olan bir diğer oyun ise Heavy Rain oyunu. Quantic Dreams yapımı olan Heavy Rain psikolojik gerilim oyunu. Gizem ve suç öğelerinin başarıyla işlendiği oyun olan Heavy Rain oyununda karakterlerin kaderi tıpkı Detroit : Become Human oyununda olduğu gibi oyunculara bağlı. 

PlayStation Plus’a aylık 23.99 TL’ye 3 aylık 74.99 TL’ye 12 aylık 179.99 TL karşılığında abone olup avantajlarından faydalanabilirsiniz. 


] }

Yorum yapın