PUBG Mobile Hile (Videolu Anlatım) 2020

Son zamanlarda çalışan bir PUBG Mobile hile bulmak gerçekten çok zor. Sizin için %100 çalışan Pubg Mobil hilesi bulduk ve paylaşıyoruz. Sıcağı sıcağına çıkmış bu hileyi videoda anlatıldığı şekliyle uygularsanız KESİNLİKLE çalışıyor. Bununla birlikte hile kullanmayı abartmamanız konusunda uyarıyoruz. Aşırı kullanımda ban yemeyen hile yoktur!

[vurgu color=”#dd3333″]Pubg Mobile Hile 2020

Android platformlar için geliştirilmiş PUBG Mobile oyunu için piyasada birçok hile mevcut. Ancak bu hileler ya çabucak kapatılıyor ya da erkenden kendini ele verip ban yedirtiyor. Hatta hile adı altında paylaşılan çoğu yazı ve link fake (sahte). Sizlerle 2020 yılında çalışan müthiş bir hile paylaşıyoruz. Yazımızı sonuna kadar okuyun ve videodakileri eksiksiz uygulayın.

pubg mobil hile
pubg mobile hilesi

Pubg Mobile hilesi nasıl yapılır

Pubg android hile si ile ilgili aklınıza takılan bütün soru işaretlerini videoda bulabilirsiniz. Son zamanların en popüler oyunu olan pubg mobile ile telefonunuzdan oyununuzu oynarken hile de açabileceksiniz. Pubg hilesi için yapmanız gerekenler:

  • Videoyu dikkatlice izleyin
  • Aşağıda linklerde verilen uygulamaları android telefonunuza kurun
  • Videoda anlatılanları uygulayın

[vurgu color=”#81d742″]PUBG Mobile hile indir

[vurgu color=”#8224e3″]Dikkat: Aşağıdaki linklerin hepsi [vurgu color=”#64d613″]TEMİZdir. Hileyi uygulamanız için bu app’leri indirmeniz gerekmektedir.

 

pubg hilesi indir
pubg mobile hilesi indir

[vurgu color=”#1e73be”]PUBG Mobil Hilesi ile ilgili anlamadığınız yer olursa YORUM bırakmayı unutmayın arkadaşlar.


] }

“PUBG Mobile Hile (Videolu Anlatım) 2020” üzerine 6 yorum

  1. nihayet çalışan bir pubg hilesi buldum. diğer sitelerde hep fake hileler var. düzgün bir hile bulmak zor. pubg mobile hile yapmayan malesef geri kalıyor artık herkes pubg mobil hilesi kullanıyor. tavsiyem çok abanmadan oynamak yoksa ban yiyebiliyorsunuz. oynamak isteyen yazsın ekleyeyim arkadaş listeme

    Cevapla

Yorum yapın