Realme Resmi Olarak Türkiye Pazarına Giriş Yaptı

Çinli akıllı telefon üreticisi Oppo’dan ayrılarak bağımsız bir marka olan Realme resmi olarak Türkiye pazarına giriş yaptı. Realme’nin ülkemizde satışa sunacağı ilk model Realme 3 Pro modeli olacak. 

Çin’in en büyük akıllı telefon üreticilerinden Oppo’nun bir alt markası olan Realme geçtiğimiz günlerde Oppo’dan ayrılmıştı. Realme şimdi de Türkiye pazarına giriş yaptığını açıkladı. İşte Realme’nin ülkemizde satışa sunacağı fiyat / performans canavarı modeli Realme 3 Pro ve özellikleri.

Realme, Türkiye pazarına giriş yaptığını “Merhaba Türkiye” isimli şu yazısıyla duyurdu. 

“realme, avrupaya girişinin hemen ardından realme 3 Pro modeliyle Türkiye pazarına giriş yapıyor. Realme 3 Pro, yapay zeka destekli Snapdragon 710 işlemci, 4045mAh batarya ve yüksek hızlı VOOC 3.0 şarj teknolojisiyle birlikte geliyor. Ayrıca daha detaylı fotoğraflar için Sony IMX 519 16MP + 5MP arka kamera ve 25MP ön kameraya sahip. 

realme 3 Pro Ağustos ayında satışa çıkacak ve fiyatı şimdilik netleşmemiş durumda. Sahip oldukları özelliklere bakacak olursak doğru bir fiyat politikası ile beklenen fiyat / performans ivmesini yakalayabileceğini düşünüyoruz.

Hızla yükselen bir akıllı telefon markası olan realme, en yeni orta sınıf amiral gemisi olan realme 3 Pro’yu çok yakında Türkiye’de satışa sunacak, henüz nihai tarih açıklanmamış olsa da Türkiye’deki realme takipçileri büyük bir merakla ürünün satışa çıkmasını bekliyor. Hızın tanımını baştan yapan realme 3 Pro, Snapdragon 710 işlemci ve VOOC 3.0 hızlı şarj destekli 4045mAh batarya ile birlikte geliyor. Sony IMX519 16MP + 5MP arka kamera ve daha belirgin ve ayrıntılı özçekim fotoğraflaro için 25MP ön kamerasıyla fotoğraf severleri tatmin edecek modelin iki farklı konfigürasyonu bulunuyor; 4 GB RAM + 64 GB ROM / 6 GB RAM + 128 GB ROM. Bu seçeneklerin yanısıra Nitro Mavisi, Yıldırım Moru ve Karbon Gri şeklinde 3 farklı rengi bulunan telefonun henüz hangi konfigürasyonlarla ülkemize giriş yapacağı bilinmiyor.”

Realme Resmi Olarak Turkiye Pazarina Giris Yapti 2

Realme tarafından aktarılan bilgilere göre realme 3 Ağustos tarihinden itibaren Türkiye pazarına resmi olarak girecek. Bakalım realme markası ülkemizde başarılı olacak mı?


] }

Yorum yapın