Samsung Note 10+ Modelinde Kullanılacak Hızlı Şarj Adaptörü Ayrı Satılacak

Samsung’un merakla beklenen yeni amiral gemi modeli Galaxy Note 10 ailesi önümüzdeki günlerde tanıtılacak. Samsung’un Note 10 + modelinde kullanacağı 45W hızlı şarj adaptörü ile ilgili yeni bilgiler ortaya çıktı.

Güney Koreli teknoloji devi Samsung’un önümüzdeki aylarda tanıtacağı Note 10 ailesi ile ilgili yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Gelen son bilgilere göre Samsung Note 10 + ile birlikte sunulacak olan hızlı şarj adaptörü ayrı olarak satılacak.

Samsung’un Ağustos ayında tanıtacağı Note 10 + modeli 45 W hızlı şarj teknolojisini destekleyecek. Kısa süre içerisinde Note 10 + modelinin bataryasını doldurabilecek olan bu özel adaptör Note 10 + modelinin kutusundan çıkmayacak. Samsung’a yakın kaynaklara göre bu adaptör ayrı olarak satılacak.

Note 10 + modelini hızlı olarak şarj etmek isteyen kullanıcılar bu şarj teknolojisini destekleyen adaptörü ayrıca satın alacaklar. Samsung Galaxy Note 10 + modeli ayrıca 20 W “kablosuz” hızlı şarj teknolojisini de destekleyecek. Samsung Note 10 modelinin yüksek hızlı şarj desteğine ve yüksek hızlı kablosuz şarj desteğine sahip olacağı şimdilik bilinmiyor. Samsung’un üst seviye akıllı telefon modellerine yönlendiği düşünüldüğünde Note 10 modelinin bu özelliklerden yoksun olacağını düşünebiliriz.

Samsung Note 10 ailesine dair tüm bilgilerin 7 Ağustos tarihinde gerçekleşecek olan Note 10 özel etkinliğinde öğreneceğiz.


] }

Yorum yapın