Samsung Galaxy A70 Özellikleri

Samsung, 10 Nisan`da yapacağı resmi lansmanı öncesinde Galaxy A70 akıllı telefonunu açıkladı orta sınıf telefonlar için oldukça güzel özelliklere sahip gibi duruyor.

 

Sizlere bu yazımızda Samsung Galaxy A70 özellikleri hakkında bilgiler vereceğiz.

 

Samsung Galaxy A70 Ekran Özellikleri

Galaxy A70 gözyaşı damlası çentikli 20:9 boy oranına sahiptir. 6.7 inçlik Infinity-U Full HD + ekran özelliği sunuyor. Aynı zamanda bir ekran parmak izi özelliği de bulunuyor.

 

Samsung Galaxy A70 Kamera Özellikleri

A70`in arkasında üçlü bir kamera bulunmaktadır. Bu modelin kamerasında Galaxy S10 özelliklerinden bazıları da bulunmaktadır. Üçlü kameraya sahip olan telefon 32 megapiksel ana kamera, 2.2 açıklığa sahip ultra geniş 8 megapiksel sensör ve 123 derece görüş alanına ve 5 megapiksel derinliğe sahip sensörden oluşmaktadır.

 

Samsung Galaxy A70 Sistem Özellikleri

Samsung One UI platformuyla Android Pie sürümü olacaktır. Süper hızlı şarj destekleyen 25W ve 4500 mAh`lık bataryaya sahiptir. Octa çekirdek bulunan cihazda 6 GB ve 8 GB ram bulabilecekler. 128 GB dahili hafızası bulunan telefonun, 512 GB`a kadar MicroSD ile hafıza kullanılabilir.

 

Samsung Galaxy A70 renk çeşitleri bir hayli fazladır. Dört renkle piyasaya sunulacak olan telefon, beyaz, mavi, siyah ve mercan renkleri satın alınabilecek. Fiyatlandırma konusunda bir açıklama yapılmadı.

 

 


] }

Yorum yapın