Samsung Galaxy A70s Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır?

Samsung her zamanki gibi çok kısa aralıklarla yeni modellerini piyasaya sürmeye devam ediyor. Geçtiğimiz haftalarda ortaya atılan birkaç iddiadan ibaretken, iki gün önce Galaxy A70s modeli resmiyet kazandı.

İlk olarak Hindistan`da piyasaya sürülen telefon, 4500mAh batarya, 64 megapiksel arka kameraya sahip. Bu model için küçük ama işe yarayacak iyileştirmeler yapılmış.

 

Samsung Galaxy A70s Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır?

Sizlere bu yazımızda, Galaxy A70s ekran görüntüsü nasıl alınır? Bu sorunun cevabını vereceğiz. Aşağıdaki adımları takip ederek, Samsung Galaxy A70s ekran görüntüsü alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

[vurgu color=”#81d742″]#1 Ekran görüntüsü almak istediğiniz sayfayı veya resmi açın.

[vurgu color=”#81d742″]#2 Görüntü almak istediğinizde “Ses azaltma” ve “Güç” tuşuna basılı tutun. Bu işlemlerin ardından başarılı bir şekilde gerçekleştirmişseniz, bir deklanşör sesi duyacaksınız. Ardından resminizin üzerinde gerekli düzenlemeleri yapıp kaydetmeniz gerekmektedir.

 

Samsung Galaxy A70s

 

Üst Menüyü Kullanarak Ekran Görüntüsü Alma

[vurgu color=”#81d742″]#1 Ekran görüntüsü almak istediğiniz sayfayı veya resmi açın.

[vurgu color=”#81d742″]#2 Ekranınızı üstten aşağıya doğru kaydırarak üst menüyü açın. Burada “Ekran Görüntüsü” seçeneğini seçmeniz yeterli olacaktır. Daha sonra galeriye giderek resminize erişebilirsiniz.

Galaxy A70s Ekran Goruntusu Alma

 

Yukarıdaki adımları tamamlamanın ardından Samsung Galaxy A70s screenshot işlemini tamamlamış olacaksınız.


] }

Yorum yapın