Samsung Galaxy J7 Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır ?

Akıllı telefonlar hayatımızın her anına yön vermektedir. Özellikle bu telefonlar insanların temel görevlerini gerçekleştirmelerine yardımcı olmayı amaçlamaktadır. Ve bu kategoride Samsung, yaptıkları entegre akıllı telefonlar sayesinde ayırt edici bir ün kazanmayı başardı. Özelliklerinden bahsetmişken, ekran görüntüsü akıllı telefonların en popüler seçenektir. İnsanlar Samsung Galaxy J7 ekran görüntüsü nasıl alınır diye merak ediyorlar. Sizler için nasıl yapıldığını basit bir şekilde anlattık.

Samsung Galaxy J7’de Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır ?

Ekran görüntüleri, telefon üzerinde yer alan temel bilgileri veya sosyal medyada arkadaşlarınıza göstermek istediğiniz bir şey olursa, onlarla paylaşılması için yapılan önemli bir özelliktir. Samsung Galaxy J7 sahibiyseniz ve ekran görüntüsü nasıl alınacağını bilmiyorsanız. Sizlere özel maddeler halinde basit bir şekilde sıraladık.

Samsung Galaxy J7de Ekran Görüntüsü

Ekran görüntüsü almak oldukça basittir. Güç düğmesine ve ses düğmesine birkaç saniye birlikte basın. Bunu yaparak, ekran görüntüsünü gösteren bir deklanşör sesi duyulur. Bu ekran görüntüsü, arkadaşlarınızla ve diğer ünlü kişilerle paylaşmak üzere fotoğraf klasörüne kaydedilebilir. Kaydedilen resmi daha sonradan paylaşabilirsiniz.

İkinci Yöntem

Bir diğer ekran görüntüsü alma yöntemi ise ekran görüntüsü otomatik olarak kaydedilmez. Ekranda görünen, kullanıcının belirli bir kayıt kaynağını seçmesine olanak tanıyan uygulama, Google oynatıcı veya e-posta gibi paylaşım seçenekleri olacaktır. Kesinlikle açıklamak gerekirse, bu Samsung Galaxy J7’nin diğer telefonlardan ayırt edici bir özelliğidir. Ancak bu yöntemde fotoğraflara kaydedilmeden direkt olarak arkadaşlarınız ile belirli uygulamalar üzerinde paylaşabilirsiniz. Bence bu özellik çok fazla kullanılmamaktadır. Sizler ilk yöntemi deneyerek daha kolay bir şekilde Samsung Galaxy J7’de ekran görüntüsü alıp arkadaşlarınız ile paylaşım yapabilirsiniz.


] }

Yorum yapın