Sitemap Oluşturma Siteleri

Yeni kurulan içerik yönetim sistemlerinde asıl dikkat edilmesi gereken konuların biride site haritaları. Hepimiz site haritalarının ne iş yaptığını biliyoruz ki şuan bu yazıda bulunuyoruz.

 

Kimi internet siteleri el ile özenle site haritaları tertipler iken kimi internet siteleride içerik yönetim sistemi doğrultusunda eklentiler ile çalışmaktadır.

 

Bizim yapacağımız işlem ise size manual bir site haritası hazırlamaktır. Aşağıda vermiş olduğum sitelerin hepsi Site Map Oluşturma Siteleri ‘dir. Bu sayede istediğiniz şekilde kendinize site haritaları oluşturabilirsiniz.

 

Aşağıda vermiş olduğum siteler kendi arasında özelliklere ayrılmaktadır. Kendi kendinize diyebilirsiniz ki kendi aralarında nasıl ayrılıyorlar. Mesela ilk sırada yer alan sitede bulunan site harita oluşturma sitesi en fazla 500 adet sayfa listeleyebilmektedir. İkinci sırada yer alan site ise 5000 adet sayfaya kadar çıkabilmektedir.

 

Bu yüzden seçim yapar iken site harita oluşturma sitesinde ki ayarların hepsini incelemenizi ve size en uygun olanı kullanmanızı tavsiye ederiz. İşte buyrun Sitemap Generator ‘lar :

 

 

Site Haritası Oluşturabileceginiz İnternet Siteleri

 

  1. http://www.xml-sitemaps.com/
  2. http://seocheckpoints.com/xml-sitemap-generator
  3. http://www.netroglycerine.com/sitemap.html
  4. http://tools.webmasters.sk/sitemap-creator.php
  5. https://xmlsitemapgenerator.org/index.aspx

 

Bu sitelerden kolaylıkla site haritası oluşturup internet sitenizin bulunduğu bölüme yollayabilirsiniz ?.


] }

“Sitemap Oluşturma Siteleri” üzerine 3 yorum

  1. Web sitesinin sitemap oluşturulması çok önemlidir. web adresinin google üzerinden seo değerleri yükseltmek için çok önemlidir.

    Cevapla

Yorum yapın