Kapat
superonline wifi sifresi nasil degistirilir
Nasıl Yapılır? 103 0

Superonline Wi-Fi Şifresi Nasıl Değiştirilir?

Teknolojik hayatta artık internet önemli rol oynamakta her evde internet ve internete bağlı cihazlar bulunmakta. Wi-Fi üzerinde bağlantı çoğaldıkça internet yavaşlar buda kullanıcı için can sıkıcı bir durum. Ayrıca Wi-Fi şifresinin yabancıların eline geçmesi sonucu siber suçlara dahil olmamak elde değil. Bu yazımızda sizlere Süperonline Wi-Fi şifresi nasıl değiştirilir? konusunu anlatmaya çalışacağız.

 

Superonline Wi-Fi Şifresi Nasıl Değiştirilir?

Bilgisayarınız üzerinden internet tarayıcının adres satırına 192.168.1.1 yazarak enter tuşuna basın ve modemin arayüzüne giriş yapın. Superonline modeminizin ara yüzüne giriş yaptığınızda kullanıcı adı ve şifre sorgulama ekranı karşınıza çıkacaktır. Kullanıcı adı seçeneğine Admin şifre seçeneğine Superonline olarak doldurun ve giriş yapın.

Giriş yaptıktan sonra şifre değiştirme uyarısı verebilir. Bu uyarı karşısında isterseniz giriş şifresini değiştirebilir veya değiştirmeden devam edebilirsiniz.

Açılan ekran üzerinden Kablosuz Ağ kur seçeneğine tıklayın.

Şifre seçeneğine güçlü bir şifre girerek devam edebilirsiniz. Şifrenizde büyük küçük harf ve şekiller kullanmanızı tavsiye ederiz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir