Swarm Hesabı Nasıl Kapatılır ?

Her gün yeni bir şeyler, gelişen sosyal medya ve eskiyen sosyal medya hesapları olarak karşımıza yeni bir şeyler çıkıyor. Ne yazık ki günden güne ise bazı sosyal medyalara ihtiyaç kalmıyor.

 

Swarm hesap kapatma yada Swarm hesap silme işlemini yapmak ise artık kullanmadığımız ve boş yere duran hesabı silmekten ibaret olduğunu bizlere anlatmaktadır. Günümüzde popüler olan Instagram, Facebook gibi sosyal medya platformlarında ise her bir şeye konum belirtebildiğimiz için artık fazla bir Swarm’ın özelliği kalmamıştır.

 

Bu yüzden artık Swarm kullanıcılar Swarm hesabını silme işlemini yaparak ellerinin altında duran boş ve kullanılmayan bir hesaptan kurtulabilirler. Swarm her ne kadar ününü ve kullanıcılarının bir çoğunu yitirse bile hala ve hala kullanıcılar bir mekanın hakkında bilgi sahibi olmak için bu sosyal medya platformuna ihtiyaç duymaktadırlar.

 

 

Swarm Hesabı Nasıl Silinir ?

 

Bir çok sosyal medya platformu kullanıcıların hesaplarını silmesine izin vermek için ne yazık ki uygulamalarının ve ayarlarının içinde bulundurmaz. Kullanıcılar o sosyal medya platformuna ait SSS adında bir sayfadan ancak bu bilgiyi temin edebilir. Fakat Swarm hesap silme işlemini gerçekleştirebilmek için ise bir bağlantıya ihtiyacımız vardır.

 

https://tr.foursquare.com/delete_me

 

Yukarıda vermiş olduğum bağlantıya tıklayarak artık Swarm hesabını kalıcı silme işlemine başlayabilirsiniz. Bu bağlantıya tıkladıktan sonrasında ise artık bizleri giriş yap penceresi karşılayacaktır. Eğer bilgisayarınızda Swarm hesabınız açık ise direk olarak bu menüden atlayarak hesabınızı silmek için olan menü karşınıza gelecektir.

 

Artık Swarm ve Forsquare hesabınızı kalıcı olarak silebilirsiniz. Sırada ki karşımıza gelecek olan ekran ise Swarm ve Forsquareden neden hesabımızı silmek istediğimizi bizlere verilen seçeneklerden birini seçmeliyiz. Ardından yapacağımız işlem ise “Emin misiniz ?” başlığı altından “Delete Account” butonuna tıklamak olacaktır.

 

Diğer bir isimle Forsquare hesap silme işlemi için artık yapmamız gereken son bir işlem basamağı kaldı. So yapacağımız şey karşımıza pop-up şeklinde açılan pencereye artık şifremizi girip “Confirm” butonuna tıklamak olacaktır. Bu butona tıkladıktan sonrasında sizleri ana sayfaya yönlendirme işlemi gerçekleşecektir. Ardın artık başarılı bir şekilde hesabınızı kalıcı olarak silme işlemini gerçekleştirmiş bulunuyorsunuz.

 


] }

“Swarm Hesabı Nasıl Kapatılır ?” üzerine 3 yorum

Yorum yapın