Turkcell Bedava İnternet Kazandıran Uygulamalar 2020

Turkcell bedava internet kazandıran uygulamalar aşağıdaki gibidir:

  • Turkcell Dijital Operatör Uygulaması,
  • Turkcell YAANİ Arama Motoru,
  • Turkcell GNÇ Uygulaması,
  • Turkcell Toplantıdayım Uygulaması,
  • Turkcell BİP uygulaması.

Turkcell Dijital Operatör Uygulaması Nedir?

Turkcell dijital operatöre uygulaması üzerinde bulunan ‘’Salla Kazan’’ seçeneği ile bedava internet kazanılabilmektedir. Dijital Operatör Uygulaması’yla kalan tutarlar ve paketler görüntülenebilir, fatura incelenip ödenebilir, kişiye özel cihaz, uygulama ve paket teklifleri incelenip satın alınabilir, sabit internet ve hatları eklenip yönetilebilir. Uygulamaya girebilmek için ‘’Dijital Operatörüm’’ uygulamasının sanal mağazadan cep telefonuna indirilmesi gerekmektedir. Daha sonra uygulamada üzerinde yer alan ‘’Salla Kazan’’ butonunun tıklanması durumunda her hafta düzenli olarak Turkcell bedava internet paketleri kazanılabilmektedir. Telefon sallandıktan sonra 1 dakika içerisinde kazanılmış olan uygulama hemen hatta yüklenmekte ve konu ile ile ilgili bilgilendirme mesajı kullanıcıya gönderilmektedir.

Turkcell YAANİ Arama Motoru Uygulaması Nedir?

turkcell yaani
turkcell yaani

Turkcell YAANİ Arama Motoru uygulaması bedava internet kazandırmaktadır. Uygulama App store ya da Google Play Store üzerinden indirebilir ve herhangi bir ücrete maruz kalmadan rahatlıkla kullanılabilir. Uygulamanın en az 10 gün kullanılması ve defa üzerinden arama yapılması durumunda kullanıcının hattına 1 GB Turkcell bedava internet paketi yüklenmektedir. Uygulama her ay ayda bir defa geçerlidir. 1 GB internet hediyesi sadece Yaani uygulaması içerisindeki kullanımlarda ve aramalarda geçerli olmaktadır. SMS ile bilgilendirme mesajı geldikten sonra paket aktif hale getirilmektedir. 1 GB internet hediyesi kullanıcı, uygulamayı silmediği ve paketi iptal etmediği sürece kampanya süresi boyunca her ay yenilenmektedir. Abone uygulamayı iptal ederse bir daha bu uygulamadan yararlanamamaktadır. Abonenin internet hediyesini kazanabilmesi için ayın içinde herhangi bir zamanda en az bir kere Turkcell internet bağlantılarından (LTE – 3G – Edge – GPRS) uygulamayı kullanmaları gerekmektedir. Aksi takdirde uygulama geçersiz sayılmaktadır.

Turkcell GNÇ Uygulaması Nedir?

turkcell gnc
turkcell gnc

Turkcell GNÇ Uygulaması’nı yalnızca 26 yaş altı gençler kullanabilmektedir. Kullanıcılar GNÇ uygulamasını indirerek uygulama içindeki ÇATLAT bölümüne girip yumurtaları çatlatarak kampanyadan faydalanabilmektedir. Saatlik internet hediyesi, yumurta çatlar çatlamaz hatta tanımlanmaktadır. 1 GB internet hediyesi ise bilgilendirme SMS’ine 24 saat içinde onay verildikten sonra aktif hale getirilmekte ve 24 saat süre için geçerli olmaktadır. Kullanılmayan internet hediyeleri bir sonra aya devretmemekte, silinmektedir. Kampanya dahilindeki internet paketinin %80’i bittiğinde ve tamamı sona erdiğinde kısa mesaj ile bilgilendirme yapılmaktadır. GNÇ ve Dijital Operatör Uygulaması uygulamalarına giriş yaparak ya da  KALAN yazıp 2200’a göndererek kalan kullanımlar hakkında bilgi alınabilmektedir.

Turkcell BİP Uygulaması Nedir?

Turkcell BİP Uygulaması ile BİP kullanıcıları mesajlaştıkça internet kazanmaktadır. Bunun dışında BİP kanalları arasında yer alan ‘’Sürpriz Nokta’’ uygulamasına katılarak veya arkadaşlar uygulamaya davet edilerek 1 GB ile 5 GB arasında Turkcell bedava internet paketleri kazanılabilmektedir.


] }

“Turkcell Bedava İnternet Kazandıran Uygulamalar 2020” üzerine 9 yorum

  1. GNÇ ve YAANİ üzerinden bedava internet kazanma ve turkcell ücretsiz internet kazanmak için güzel bir operatör aslında bol bol kampanyalar yapıyor sınırsız, 2 gb, 10 gb, 1 gb, 500 mb gibi internet paketleri veriyor.

    Cevapla

Yorum yapın