Turkcell Hediye İnternet Veren Faturasız Paketler 2020

Turkcell hediye internet veren faturasız paketler aşağıdaki gibidir:

  • Lifecell Plus 2,
  • Lifecell Plus 4,
  • Lifecell Plus 6,
  • Lifecell Super Mix Paketi,
  • Lifecell Mega Mix Paketi.

Lifecell Plus 2 İçeriği Nedir?

turkcell Lifecell
turkcell Lifecell

Lifecell Plus 2’de her yöne 100 dk + 100 SMS + 2 GB hediye internet içermektedir. Ayrıca BİP uygulamasından her yöne geçerli olmak üzere 1.000 dk ve 30 GB BİP hediyesi bulunmaktadır. Turkcell hediye internet sunan paketin ücreti 35 TL’dir, 4 hafta süre ile geçerlidir.

Lifecell Plus 4 İçeriği Nedir?

Lifecell Plus 4’de her yöne 100 dk + 100 SMS + 4 GB hediye internet içermektedir. Buna ek olarak BİP uygulamasında geçerli olmak üzere 1.000 dk ve 30 GB bulunmaktadır. Paketin ücreti 45 TL’dir, 4 hafta süre ile geçerlidir.

Lifecell Plus 6 İçeriği Nedir?

Lifecell Plus 6’da her yöne 100 dk + 100 SMS + 6 GB hediye internet içermektedir. Buna ek olarak BİP uygulamasında geçerli olmak üzere 1.000 dk ve 30 GB bulunmaktadır. Paketin ücreti 55 TL’dir, 4 hafta süre ile geçerlidir. Lifecell Plus 6’da Facebook ve Twitter’da geçerli 2 GB internet, Dergilik’te geçerli 5 GB internet bulunmaktadır. Faturasız Lifecell Plus kampanyasına, SMS kanalından yapılan kampanya katılımlarında, kampanya iptal edilmedikçe, paket 30 günde bir otomatik olarak paketin aylık ücreti karşılığında yenilenmektedir. Paketten sadece bireysel faturasız Turkcell aboneleri faydalanabilmektedir.

Ayrıca Turkcell bedava internet kazandıran uygulamalar yazımızı inceleyebilirsiniz.

Lifecell Super Mix Paketi İçeriği Nedir?

turkcell lifecell mix
turkcell lifecell mix

Lifecell Super Mix’de her yöne geçerli 500 dk + 3 GB hediye internet bulunmaktadır. Pakete ek olarak ücretsiz Dergilik, BiP, Fizy ve Yaani kullanım hakkı mevcuttur. Paketin ücreti 50 TL’dir, 4 hafta süre ile geçerlidir. Kampanya 31 Aralık 2020 tarihine geçerlidir. FCT cihazlarına takılan hatlar mevcut paketten yararlanamamaktadır. Paketin mevcudunda olan haklar başka bir hatta ya da başka bir şahsa devir edilememektedir. Bu Turkcell hediye internet paketini kullanmaya başlayan müşterilerin 4.5G abonelikleri GSM şirketi tarafından otomatik başlatılmaktadır. 755’li numaralar, 444’lü numaralar, 1 ile başlayan ücretli 3 haneli numaralar paket kapsamında bulunmaktadır.

Lifecell Mega Mix Paketi İçeriği Nedir?

Lifecell Mega Mix’de her yöne geçerli 500 dk + 3 GB internet bulunmaktadır. Pakete ek olarak, kullanıcının seçeceği 5 uygulama ücretsiz kullanılabilmektedir. Paketin ücreti 60 TL’dir, 4 hafta süre ile geçerlidir. Turkcell hediye internet kampanyasının 31 Aralık 2020 tarihine kadar geçerlidir. Turkcell TV+ servisi Lifecell Yükle Kazan TV Kampanyası kapsamında müşterilere ücretsiz sunulmaktadır. Seçilen uygulamalardaki verilen 5GB kota müşterinin uygulama listesinden istediği uygulama ya da uygulamaları seçmesiyle aktif hale gelmektedir ve paket bitiş tarihine kadar geçerli olmaktadır. Uygulama seçilmemesi durumunda müşterinin paketinde yer alan Turkcell servisleri haricindeki bütün kullanımları her yöne paketinden düşmeye başlamaktadır.


] }

“Turkcell Hediye İnternet Veren Faturasız Paketler 2020” üzerine bir yorum

Yorum yapın