Türk Telekom Bedava İnternet Kazandıran Uygulamalar 2020

Türk Telekom’un bedava internet kazandıran uygulamaları aşağıdaki gibidir:

  • Sil süpür uygulaması,
  • Milli Eğitim Bakanlığı EBA (Eğitim Bilişim Ağı) Kampanyası,
  • Siri ile Lira Paylaş,
  • Türk Telekom 4.5G 2 Kat bedava İnternet Kampanyası,
  • Türk Telekom Arayanı Bil Plus Hediye 1 GB İnternet,
  • Online İşlemler Uygulaması,
  • Tambu Uygulaması.

Sil Süpür Uygulaması Nedir?

turk telekom sil supur
turk telekom sil supur

Sil Süpür uygulaması, bir oyundur. Türk Telekom’a özel bu uygulamada, oyuna her girilip oynandıkça internet de dahil birçok hediye kazanılmaktadır. Kampanyadan yararlanmak için Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını yüklemek/giriş yapmak ve Sil Süpür oyununu oynamak gerekmektedir. Türk Telekom bedava internet hediyeleri her hafta Çarşamba ve Cuma günü 06:00’ya kadar yenilenmektedir. Whatsapp Paketleri kapsamında verilen kullanım hediyelerine WhatsApp görüntülü arama özelliği dahil değildir. Kullanılmayan hediyeler geçerlilik süresi sonunda silinmektedir. Kampanya kapsamında sunulan mevcut haklar başka bir hatta transfer edilememekte yada bir başka kullanıcıya devredilememektedir.

Milli Eğitim Bakanlığı EBA (Eğitim Bilişim Ağı) Kampanyası Nedir?

Milli Eğitim Bakanlığı EBA (Eğitim Bilişim Ağı) Kampanyası’nda EBA ağına bağlanıp ders işleyecek öğrencilerin kullanımı için, her girişte kazanılmak üzere internet bulunmaktadır. İnternet kazandıran bu uygulama, sadece EBA servisi için geçerli olmaktadır.

Siri ile Lira Paylaş Uygulaması Nedir?

Siri ile Lira Paylaş Uyglaması’nda Siri’ye rehberden lira göndermek istenilen kişinin adı söylenerek para gönder emri verildiği takdirde anında 500 MB Türk Telekom bedava intenet kazanılmaktadır. Kazanılan internet paketi gün sonuna kadar geçerli olmaktadır.

Türk Telekom 4.5G 2 Kat bedava İnternet Kampanyası Nedir?

Türk Telekom 4.5G 2 Kat bedava İnternet Kampanyası’nda 3G uyumlu sim kart kullanan aboneler, sim kartlarını değiştirerek 4.5G uyumlu sim karta geçtiği takdirde iki kat internet kazanmaktadırlar. Uygulamadan yararlanmak için 4.5G uyumlu sim kart cihaza takıldıktan sonra 5555’e SMS olarak ‘’2KAT’’ gönderilmelidir.

Türk Telekom Arayanı Bil Plus Hediye 1 GB İnternet Uygulaması Nedir?

turk telekom arayani bil plus
turk telekom arayani bil plus

Türk Telekom Arayanı Bil Plus Hediye 1 GB İnternet Uygulaması’nda arayan kişinin kim olduğunu öğrenilirken, haftalık 1 GB internet kazanılmaktadır. Uygulamadan yararlanabilmek için PLUS yazıp 7065’e SMS gönderilmesi gerekmektedir.

Online İşlemler Uygulaması Nedir?

Online İşlemler Uygulaması, Türk Telekom ile yapılan online işlemler sonucunda hediye 1 GB internet kazandıran bir uygulamadır.

Tambu Uygulaması Nedir?

Tambu Uygulaması, Selfy abonesi kullanıcıları için geçerlidir. Tambu uygulaması telefona indirildikten sonra uygulama içerisinde yer alan hediye kodu alanından kişiye özel bir hediye kodu verilmektedir. Bu kodun başına Tambu yazıp bir boşluk bırakarak 4545’e SMS göndermek gerekmektedir. Türk Telekom bedava intenet kampanyası kapsamında sunulan hediye 30 gün boyunca geçerli olmaktadır ve dönem sonunda yenilenememektedir. Kampanya iptal edilmek istenirse IPTAL TAMBU1GB yazıp 4545’e göndermek gerekmektedir. Kampanya kapsamında sunulan internet hediyesinin sona ermesinin ardından eğer hattıa tanımlı başka bir internet paketi yoksa mevcut tarife üzerinden ücretlendirilme yapılmaktadır.


] }

“Türk Telekom Bedava İnternet Kazandıran Uygulamalar 2020” üzerine bir yorum

Yorum yapın