Vodafone Bedava İnternet Kazandıran Uygulamalar 2020

Vodafone’da bedava internet kazandıran uygulamalar aşağıdaki gibidir:

  • Vodafone Yanımda Uygulaması,
  • Vodafone İnternet Avcıları Uygulaması,
  • Vodafone Seviyorum Testi,
  • Vodafone EBA.

Vodafone Yanımda Uygulaması Nedir?

vodafone yanimda
vodafone yanimda

Vodafone Yanımda Uygulaması, Vodafone’lu olan ve olmayan herkesin kullanabileceği, Vodafone müşterilerine özel ayrıcalıkları olan bir Vodafone bedava internet uygulamasıdır. Vodafone Yanımda ile fatura ödenebilmekte, fatura sorgulanabilmekte, tarife değiştirilebilmekte, kalan kullanımlar kontrol edilebilmekte, kart yurt dışı kullanıma açılabilmektedir. Ayrıca bu uygulama ile kart 4.5G’ye geçirilebilmekte, TL yükleme yapılabilmekte ve hediye çarkı ile internet kazanılabilmektedir. Hediye çarkı, haftada bir uygulama üzerinden çevirilebilmektedir. Çark her çevirildiğinde, konuşma, mesaj ve internet hediyeleri kazanılmaktadır. Kampanya 31 Aralık 2021 tarihinde sona ermektedir. Kazanılan hediye internetin kullanılabilmesi için abonelerin hatlarının kısıtlanmış veya dondurulmuş olmamaları gerekmektedir. Vodafone’a yeni gelen aboneler hatlarının aktive olmasından 24 saat sonra kampanyaya katılabilmektedir. Hediye alma hakkı her Pazar 23:59 itibarı ile yenilenmekte ve 7 gün boyunca geçerli olmaktadır.

Vodafone İnternet Avcıları Uygulaması Nedir?

Vodafone internet avcıları uygulaması ile uygulama kapsamında belirlenen oyuna giriş yapıp oynayan aboneler internet kazanmaktadır. İnternet Avcıları 26 yaş altı gençlerin katılabileceği bir sanal gerçeklik oyunudur. Oyun artırılmış gerçeklik teknolojisiyle çalışır, bu yüzden oyunu oynamak için telefon kamerasının açık olması, lokasyon ayarlarının ve veri kullanım izninin açık olması gerekmektedir. Oyuna başlandığında çevrede uçuşan ve “Bit” denilen kırmızı yaratıklar görülmektedir. Uçuşan bu bitleri avlamak için yapılması gereken üzerilerine tıklamaktır. Avlanan bitler Vodafone mağaza ekranında istenirse hediye internet paketine istenirse de indirimli internet paketine çevirilebilmektedir. Vodafone bedava internet paketinde 1 gün içinde yalnızca 1 kere avlanılan bitlerle hediye internet paketi alınabilmektedir, fazla biti olan aboneler isterlerse bir sonraki gün yine hediye internet paketi alabilmektedir. Kullanıcıların paketlerin bittikten sonraki kullanımları tarifenin kendi ücreti üzerinden ücretlendirilmektedir.

Ayrıca Türk Telekom bedava internet kazandıran uygulamalar yazımızı inceleyebilirsiniz.

Vodafone Seviyorum Testi Uygulaması Nedir?,

vodafone seviyorum testi
vodafone seviyorum testi

Vodafone Seviyorum Testi Uygulaması bir tür test olup katılımcılara 3 GB hediye internet kazandırmaktadır. Vodafone internet sitesi üzerinden yapılabilen bu test tamamen katılımcının internet kullanımlarına yönelik sorulardan oluşmaktadır. Test internetle aran nasıl, günün nasıl geçiyor, ne tür alışkanlıklara sahipsin, gelişmeleri nerden takip edersin, sana en çok uyan şıklar hangisi gibi sorulardan oluşmaktadır. Kampanya kapsamında ödül bir kişiye verilmektedir, kazanan talihli beş sene boyunca geçerli internet hakkı elde etmektedir.

Vodafone EBA Uygulaması Nedir?

Vodafone EBA Uygulaması ile EBA TV’ye giriş yapıp ders videoları takibi yapan her öğrenci 6 GB internet kazanmaktadır. Kazanılan Gbların hepsinin EBA TV’de kullanılma zorunluluğu vardır. 6 GB internet uygulamasına her ay girişinde katılınabilmektedir. Uygulama 31 Aralık 2020 tarihine geçerli olmaktadır. Kazanılan internetin o ay içinde harcanmaması durumunda sonraki ay başlangıcında internet hediyesi sona ermektedir. Vodafone bedava internet EBA TV uygulamasından kazanılan internet başka bir hatta kullanılamamaktadır.


] }

Yorum yapın