Vodafone Hediye İnternet Veren Faturasız Paketler 2020

Vodafone hediye internet veren faturasız paketler aşağıdaki gibidir:

  • Süper Kolay Paket 15,
  • Süper Kolay Paket 1.500,
  • Süper Kolay Paket 12,
  • Süper Kolay Paket 5,
  • Süper Kolay Paket 25,
  • Süper Kolay Paket 8.

Süper Kolay Paket 15 İçeriği Nedir?

vodafone super kolay 15
vodafone super kolay 15

Süper Kolay Paketin 15’in içeriğinde her yöne 750 dk + her yöne 250 SMS + 15 GB hediye internet bulunmaktadır. Paket, 28 gün geçerlidir, ücreti 45 TL’dir. Bu Vodafone hediye internet paketi sadece Vodafone’a yeni geçenler için geçerlidir, halihazırda kullanılan bir paket varsa bu tarifeye geçiş yapılamamaktadır.

Süper Kolay Paket 1.500 İçeriği Nedir?

Süper Kolay Paket 1.500’ün içeriğinde her yöne 1.500 dk + her yöne 250 SMS + hediye 500 MB internet bulunmaktadır. Paket 28 gün geçerlidir, ücreti 25 TL’dir. Bu paket sadece Vodafone’a yeni geçenler için geçerlidir, halihazırda kullanılan bir paket varsa bu tarifeye geçiş yapılamamaktadır. Paketi kullanabilmek için TL yüklemeye gerek yoktur, direk paket ödemesi yapılıp kullanılabilmektedir.

Süper Kolay Paket 12 İçeriği Nedir?

Süper Kolay Paket 12’nin içeriğinde 750 dk + her yöne 250 SMS + hediye 12 GB internet bulunmaktadır. Paket 28 gün geçerlidir, ücreti 35 TL’dir. Bu paket sadece Vodafone’a yeni geçenler için geçerlidir, halihazırda kullanılan bir paket varsa bu tarifeye geçiş yapılamamaktadır. Vodafone hediye internet veren paketin ücretine telsiz kullanım vergisi dahil edilmiştir. Sonrasında bakiyede bulunan TL’lerden düşüm yapılmamaktadır.

Ayrıca Turkcell hediye internet veren faturasız paketler hakkında bilgilere bakabilirsiniz.

Süper Kolay Paket 5 İçeriği Nedir?

vodafone super kolay paket 5
vodafone super kolay paket 5

Süper Kolay Paket 5’in içeriğinde her yöne 750 dk + her yöne 250 SMS + hediye 5 GB internet bulunmaktadır. Paketin geçerilik süresi 28 gündür, ücreti ise 25 TL’dir. Bu paket sadece Vodafone’a yeni geçenler için geçerlidir, halihazırda kullanılan bir paket varsa bu tarifeye geçiş yapılamamaktadır.

Süper Kolay Paket 25 İçeriği Nedir?

Süper Kolay Paket 25’in içeriğinde her yöne 750 dk + her yöne 250 SMS + hediye 25 GB internet bulunmaktadır. Paketin geçerlilik süresi 28 gündür, ücreti 30 TL’dir. Bu paket sadece Vodafone’a yeni geçenler için geçerlidir, halihazırda kullanılan bir paket varsa bu tarifeye geçiş yapılamamaktadır. Paketin alım kısıtı bulunmamaktadır, paket Vodafone tarafından kullanımdan kaldırılıncaya dek üst üste alım yapılabilmektedir. GSM şirketi paketin fiyatını her yıl yeniden güncellemektedir.

Süper Kolay Paket 8 İçeriği Nedir?

Süper kolay paket 8’in içeriğinde her yöne 750 dk + her yöne 250 SMS + hediye 8 GB internet bulunmaktadır. Vodafone hediye internet paketinin geçerlilik süresi 28 gündür, ücreti 30 TL’dir. Bu paket sadece Vodafone’a yeni geçenler için geçerlidir, halihazırda kullanılan bir paket varsa bu tarifeye geçiş yapılamamaktadır. Paketin ücretine telsiz kullanım vergisi dahil edilmiştir. Sonrasında bakiyede bulunan TL’lerden düşüm yapılmamaktadır.


] }

Yorum yapın