Android IGTV Video Nasıl İndirilir ?

Popüler sosyal medya uygulamalarından biri olan Instagram ‘ın geçtiğimiz hafta çıkarmış olduğu IGTV ‘adlı yeni bir video paylaşım medyasını duyurmuştu. Hem Instagram ‘da görmüş olduğumuz videoları indirmek için program ararken bu sefer ise artık yeni çıkan bu medyada video indirmek için programa ihtiyaç duymaktayız.

 

Android IGTV video indirme işlemini gerçekleştirmek için ise Android işletim sistemine sahip akıllı cihaza uygulama marketi olan PlayStore ‘dan üçüncü parti bir uygulama indirmemiz gerekecektir. Bu sayede IGTV üzerinde paylaşılan istediğimiz her hangi bir videoyu kolaylıkla telefonumuza indirme işlemini gerçekleştirebiliriz.

 

 

Android IGTV Video İndirme

Hoşumuza giden her hangi bir videoyu indirmek ve sürekli olarak istediğimiz zaman akıllı cihazımızın galerisi üzerinde ulaşmak yada insanlara başka bir uygulama üzerinden göndermek için telefonumuza indirmek isteyebiliriz. Böyle bir durumda ise yapmamız gereken işlemler öncelikle Android işletim sistemine sahip akıllı cihaza nasıl IGTV videolarını indirme işlemini gerçekleştirebileceğimizi öğrenmek olacaktır.

 

IGTV videolarını akıllı telefonunuza indirmek için ise aşağıda yer alan bağlantıya tıklayarak gerekli olan uygulamayı telefonunuza kurun.

 

Android IGTV Video İndirme Programı

 

Bu programı kurduktan sonrasında sadece IGTV videolarını değil diğer bir çok Instagram üzerinde paylaşılan videoları da akıllı cihazınıza indirme işlemini başarıyla gerçekleştirebileceksiniz. Bağlantıya tıklayıp indirme linkine tıkladıktan sonrasında ise uygulama marketine yönlendirilecek ve karşınıza gelen uygulamayı telefonunuza indirin. Daha sonrasında ise yapmanız gereken işlemler :

 

  • Ardından IGTV yada Instagram üzerinde indirmek istediğiniz uygulamanın sağ alt tarafında yer alan üç nokta üst üste olan kısma tıklayın.
  • Ardından bu kısımdan “Bağlantıyı kopyala” butonuna tıklayın.
  • Daha sonrasında telefonunuza indirdiğiniz uygulamayı açın.
  • Gerekli izinleri verdikten sonrasında bağlantı yapıştırma yerine kopyaladığınız bağlantıyı yapıştırın.
  • Ardından indirme butonuna tıklayın.

 

Daha sonrasında ise bildirim çubuğuna baktığınızda indireceğiniz IGTV yada Instagram videosunun otomatik olarak indiğini göreceksiniz. İndirdikten sonrasında galeriye kayıt edilecek ve dilediğiniz şekilde artık kullanabilirsiniz.


] }

Yorum yapın