Android Cihazlar İçin En İyi Virüs Programları

Android cihazlarda kullanılabilecek virüs programları kullanıcıların akıllı cihazlarında yaşanabilecek bir takım sorunların önüne geçmek için kullanılmaktadır. Bu sorunlar aşırı ısınma, gereksiz pil tüketiminin önüne geçme ve performansı arttırıcı bir takım eylemlerdir. Kullanıcılar cihazlarını daha uzun ömürlü kullanmak adına Android virüs programları akıllı cihazlarına yüklemektedir. Andorid cihazlarda kullanılabilecek bazı virüs programları şu şekilde sıralanabilir:

  • Avg Antivirüs,
  • Norton Security and Antivirüs,
  • Kaspersky Mobile Antivirüs,
  • McAfee Mobile Security,
  • Avast Mobile Security olarak sıralanabilir.

Androrid Cihazlar İçin Kullanılan Avg Antivirüs Programı

avg antivirus programi

Avg Antivirüs programı birçok kişi tarafından Android cihazlarda kullanılan popüler bir antivirüs programıdır. Yaklaşık 100 milyon indirme sayısı ile Antivirüs programları arasında ilk göze çarpanı olmaktadır. Programda ekstra olarak fotoğraf kasası, uygulama kilidi ve Wİ-Fİ güvenlik özellikleri bulunmaktadır. Uygulama kullanıcılar tarafından ücretsiz olarak Google Play üzerinden indirilebilir. Antivirüs uygulaması kolay kullanımı ve sade arayüzü ile kullanıcılar tarafından tercih edilmektedir.

Androrid Cihazlar İçin Kullanılan Norton Security and Antivirüs Programı

Norton Security and Antivirüs programı ücretsiz olarak Google Play üzerinden indirilebilecek yüksek güvenlik önlemli bir Antivirüs programıdır. Kötü amaçlı yazılımlar, casus yazılımlar ve virüsleri tespit ettiği anda otomatik olarak cihazdan kaldırarak Android cihazların performansını iyi yönde etkilemektedir. Uygulama sayesinde kullanıcılar cihazlarının çalınması veya kaybolması sonucunda uzaktan kilitleyerek ekstra bir önlem almış olur.

Android cihazlar için en iyi müzik indirme programları bilgilerine de bakabilirsiniz.

Androrid Cihazlar İçin Kullanılan Kaspersky Mobile Antivirüs Programı

Kaspersky Mobile Antivirüs programı son zamanlarda gözde virüs programlarından biri olarak öne çıkmaktadır. Kullanıcıların Andorid cihazlarına ücretsiz olarak indirebileceği antivirüs programlarından bilir olan Kaspersky uygulaması cihazda bulunan kötü amaçlı yazılımları ve virüsleri manuel olarak ortadan kaldırmaya yönelik basit yönlendirmeler içermektedir. Telefonumu bul özelliği sayesinde kullanıcılara etkili bir koruma yöntemi sunan uygulama yüzlerce kişinin tercih ettiği bir uygulama olarak ücretli ve ücretsiz bir takım özellikler sunmaktadır.

Androrid Cihazlar İçin Kullanılan McAfee Mobile Security Programı

mcafee mobile security

McAfee Mobile Security programı performans ve güvenlik için Andorid cihazlarda kullanılan ve birçok kişinin vazgeçilmez uygulamaları arasındaki yerini almaktadır. Uygulama sayesinde kullanıcılar kilit özelliği, Wİ-Fİ ağlarının güvenliği, pil optimizasyonu, bellek temizleyici eylemler ve gizli selfie özelliklerini kullanarak etkili bir koruma yöntemi oluşturabilir.

Androrid Cihazlar İçin Kullanılan Avast Mobile Security Programı

Avast Mobile Security programı yaklaşık 100 milyon kişinin en çok kullandığı virüs programlarından biri olarak ön sıralarda yerini almaktadır. Kullanıcılar Andorid cihazlarını etkin bir şekilde kullanarak performansını arttırabilir ve cihazlarını daha uzun ömürlü kullanabilir. Uygulama sayesinde kullanıcılar cihazlarında oluşabilecek olumsuz virüs yazılımlarının önüne geçebilir veya Truva atlarına karşı cihazlarını tam güvenlikli bir şekilde koruyabilir. Uygulama sayesinde Andorid cihazlardan istenen performans sağlanarak cihazlar kötü amaçlı yazılımlara karışı kilitlenebilir.


] }

Yorum yapın