Apple TV Üyelik Ücretleri Ne Kadar?

Apple TV+, görkemli bir lansman ile izleyicilerinin beğenisine sunuldu. Bu yapılan lansmana medya ve sinema sektöründen birçok ünlü davet edildi. Bu görkemli etkinlikte, Apple TV+ ile ilgili detaylı bilgiler verilirken, bazı önemli noktalarında ön gösterimi yapıldı. Bu etkinlikte, geçtiğimiz günlerde bahsedilen, Apple TV 1 yıllık ücretsiz üyelik işleminin nasıl yapılacağını da tekrar yineledi. Bu işlemi yapabilmek için, 10 Eylül 2019 tarihinden sonra yeni bir Apple, cihazının alınmış olması gerekiyor.

Apple yetkililerinin etkinlikte hizmetle ilgili yaptıkları bazı açıklamaları sizler için derledik.

Uygulama, 40 dilde farklı dil ve alt yazı ile hizmet verecek. Bu hizmetin, yüzlerce ülkede faaliyet göstereceği de eklendi. Ancak, bu ülkelerde hangi aşamada hizmete gireceği konusunda bir detay verilmedi. Doğal olarak ülkemizde de ne zaman hizmete gireceği konusunda bir bilgi bulunmuyor.

Teknoloji haberleri kategorimizde bugün sizler için Apple TV üyelik ücretleri konusunda bilgi vereceğiz. Apple TV+ ücreti ne kadar? Bu sorunun cevabını aşağıda bulabilirsiniz.

 

 

[infobox color=”#dd3333″]Apple TV Üyelik Ücretleri Ne Kadar?[/infobox]

Apple TV+ hizmetinin fiyatı daha önce ABD`de açıklanmıştı. Bu fiyatta bir değişiklik olmadı ve 4,99$`dan satışa sunuldu. Ayrıca bir klasik hale gelen Apple aylık ödeme yöntemini de burada uygulayacak.

Yukarıda da dediğimiz gibi, henüz ülkemizde aylık üyeliğin faaliyete geçeceği tarih belirlenmedi. Ancak, Apple TV+ uygulamasına girdiğimiz zaman, burada bulunan filmleri ister kiralayabilir, istersek de satın alarak izleme keyfini yaşayabiliriz.


] }

Yorum yapın