Bir Kodak Türkiye Distribütörü

Dijital arşivleme teknolojileri alanında yazılımlar ve tarayıcı ürün desteği sağlayan Limeks, Ankara merkezli bir kuruluştur. Barındırdığı Kodak Alaris, IBML, Treventus, Image Access, Ricoh ve SMA markalı tarayıcılar ve yazılımlar ile tüm şirketlerin ve kurumların çözüm önerilerini sağlamaktadır.

 

Limekofis, Ağ Paylaşımlı Entegre Tarama, Kiosk Kitap ve Doküman Tarama, Kağıtsız Ofis, Dijital Kütüphane, Dijital Varlık Yönetimi, Kurumsal İçerik Yönetimi gibi hizmet çözümleri ile şirketlerin büyümesine katkıda bulunmaktadır.

 

 

Dijital Arşivleme Teknolojileri

Dijital arşivleme teknolojilerinde, kağıt üzerindeki her türlü belgeyi bilgisayar ortamına aktarabilmektesiniz. Dijital arşivleme ile belgelerinize kolay ve hızlı bir erişim sağlayabilmektesiniz. Web tabanlı dokümanlarınıza her an her yerden ulaşabilir ve ağ üzerinden yollayabilirsiniz.

 

Herhangi bir problem çıkması durumunda kağıt üzerindeki evraklarınızın kaybolma ihtimali mevcutken, dijital ortamda bu gibi durumlar söz konusu değildir. Birden fazla eleman aynı anda evraklara ulaşarak, çalışabilmektedir.

 

Kağıt ve arşivleme maliyetinden kurtularak, kısa sürede dijital arşivleme teknolojileri ile kar elde edebilmektesiniz. Ayrıca zaman tasarrufu sağlayarak iş verimliliğinizi ve iş hacminizi arttırabilmektesiniz.

 

 

Limeksofis’in Hizmet Verdiği Kurumlar

Limeksofis, küçük ve büyük şirketlere, devlet kuruluşlarına, özel şirketlere ürünleri ile çözüm ve teknik servis imkanı sağlamaktadır. Özel şirketlerin yanı sıra devlet kuruluşları olarak Devlet Arşivleri Genel Müdürlüğü, ÖSYM, Kalkınma Bakanlığı, Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü, Milli Kütüphane Başkanlığı gibi yerlere hizmet vermektedir. Ayrıca Polimeks İnşaat, Rönesans Holding gibi şirketlere de hizmet sağlamaktadır.

 

 

Limeksofis Ürünleri

Limeksofis, Dijitalleştirme Merkezi, Doküman Yönetim Sistemi ve Self Servis Kiosk Tarama gibi dijital arşivleme çözümleri sunmaktadır. Belgeleriniz bu çözümler ile hatasız şekilde depolanmaktadır ve belgelerinizin yönetimi kolaylaşmaktadır. Bu çözümler ile bilgi akışı sağlama maliyeti düşmektedir. Kurumlarda ve şirketlerde her gün ortaya çıkan binlerce dokümanın yönetimi Limekofis aracılığı ile çok daha kolay bir hale gelmektedir.

 

Limeks, sunduğu SMA, Ricoh, Image Access, IBML, Treventus ve Kodak Alaris markalarındaki doküman tarayıcılar üstün performansa sahiptir. En kaliteli doküman tarayıcı hizmetini sağlamasının yanı sıra dijital baskı ürünleri ve şirketiniz için gerekli yazılım hizmetini de sunmaktadır.


] }

Yorum yapın