Bir Mail Adresi İle Kaç Facebook Hesabı Açılır ?

Bugün sizlerle burada paylaşacağım bilgileri başka hiçbir yerde bulamayacağınız ihtimalini vererek konuma dönmek istiyorum. Evet arkadaşlar sizlerinde bildiği gibi bugün hemen hemen herkes birer Facebook kullanıcısı durumunda. Bazı durumlarda 2. bir Facebook hesabı açmak isteriz, bazen kız veya erkek arkadaşımızın farklı bir Facebook tan gelen isteğe ne ölçüde tepki vereceğini merak ederiz, bazen arkadaşlarımıza şaka yapmak isteriz ki bazen Facebook taki sayfa ve gruplarımızı farklı Facebook hesaplarından yönetmek isteriz ve bunlara benzer daha birçok nedenden ötürü birçoğumuz ikinci hatta üçüncü, hatta bazen çok daha fazla Facebook hesaplarına ihtiyaç duyarız.

 

Fakat bugün aşırı artan kullanıcıya ve gereksiz kullanımı önlemek için getirilmiş kısıtlamalar dolayısıyla  ikinci veya üçüncü hesapları açmak hiçte kolay olmamaktadır. Hesap açmak için hepimizin ihtiyaç duyduğu bir telefon numarası veya e posta dan başka bir şey değildir. Fakat sizlerinde bildiği üzere bir telefon numarasını bir hesapta sadece bir kez kullanabiliriz ve aynı şekilde e-posta adresi de.

 

İkinci bir telefon numarasını bulmak hiçte kolay olmadığında kullanıcılar genelde e-posta ile Facebook hesaplarını açma yoluna giderler. Tabi e posta adreslerini açmak içinde kimi zaman telefon numarası gerekebilir, bu durumda bazı kullanıcılar için problem oluşturabilir. Öte yandan e posta açsalar bile özellikle birkaç Facebook hesabı açacaklar için her birisine tek tek e-posta hesabı açmak hiç te kolay olmamaktadır.

 

Bugün sizlere bahsedeceğim yöntem ile her bir Facebook hesabına ayrı ayrı e posta açmak yerine aynı mail adresiyle Facebook hesabı açabileceksiniz. Ve e posta adresini hiçbir telefon onayı istemeksizin açabileceksiniz.

 

 

Bir Mail Adresi İle Kaç Facebook Hesabı Açılır ?

Öncelikle birçoğumuz Facebook hesapları açarken genellikle hotmail, gmail gibi hesapları kullanırız, ve çok azımız da yandex kullanır. Bugün sizlere anlatacağım yöntem tamamı ile Yandex hesapları üzerinden olacaktır.  Aynı e-posta adresiyle Facebook açma işte bu kadar basittir ⬇️.

 

 • Kısaca işimize dönecek olursak öncelikle mail.yandex.com adresinden birtane  e posta açmanız gerekmektedir. Açarken güvenlik için numara talebini değilde güvenlik sorusunu seçmeniz ile numaranızı girmenize gerek kalmaz.
 • Hesabı açtıktan sonrasında Facebook.com adresine giderek yeni hesap oluştur diyoruz. Bu kısımları bildiğinizi varsayarak üzerinde çok fazla durmuyorum arkadaşlar.
 • Yeni hesap oluştur sekmesine girdikten sonra tüm kutuları dolduruyoruz, mail adresiniz kısmına (mail adresiniz “deneme.5” olsun) ilk hesap için “deneme.5@yandex.com” yazıyoruz ve mail adresimize gelen kod ile onaylıyoruz.
 • İlk hesabımız açılmıştır. Buraya kadar tamam zaten bunu biliyorduk diyebilirsiniz. Şimdi ilk hesaptan çıkış yapıp, ikinci hesap için kayıt yapacağız, diğer sefer ki işlemleri aynen tekrarlayarak bu sefer mail adresi yerine “deneme.5@[email protected]” yazıp kayıt ol seçeneğine tıklıyoruz.
 • Aynı şekilde mail.yandex.com adresimizdeki mail adresine gelen mail adresinden hesabımızı onaylayabiliriz. Bu şekilde iki hesap açmış olduk, üçüncü hesap için “deneme.5@yandex.com.tr” yazıp aynı şekilde mail adresimize gelen kod ile onaylıyoruz.
 • Dördüncü hesap için “deneme.5@yandex.ru” yazıp gelen kod ile onaylıyoruz. Tüm adreslerde onay kodları aynı hesaba gelecek ve tek bir e posta ile aynı anda birden fazla Facebook hesabınızı yönetebileceksiniz ve artık her bir Facebook hesapları için ayrı ayrı e posta adresleri açmanıza gerek kalmayacak, üstelik tüm bunları tek bir hesap üzerinden yönetebilirsiniz.

 


] }

“Bir Mail Adresi İle Kaç Facebook Hesabı Açılır ?” üzerine 35 yorum

 1. Merhaba ben satış yapmak için marketplace kullanıyorum iki Facebook hesabım var iki telefon um var nasılsa Facebook benden ikinci telefon numarası isteyince yazdım artık marketplace de ilan veriyorum kimliği dorurula linki var basıyorum doğrulanmıştır diyo ama olmuyo

  Cevapla
 2. Facebook hesabı açmak istiyorum fakat telefon numaram yok.Bu yüzden e posta adresiyle açıyorum ama 3 güne kadar kapanıyor.Bilgisi olan varsa bana ulaşabilir mi rica etsem ? Veya sağlam bir Facebook hesabı açabilecek olanlar bana DM yoluyla ulaşabilir.

  Cevapla
  • opera tarayıcı kullan vpn adresleri değişen tarayıcılar.google cromdan girme.bılgısayara format atabılırsın.bilgisayara ban göndermıs olabılır.ben yasadım 30 hesap actım hepsını kapattılar 1 saat surmuyor kapatıyorlar.sımdı 5 tane facebook hesabım var 5 aydır kullanıyorum.sıkıntı yok.bılgı amaclı paylasıyorum.facebook bu kısıtlamalar yuzunden nefred ettırdı.sadece turklere bu yaptırımlar emın olun..

   Cevapla
  • Asıl anlatılmak istenen ne kullanıcı adı alırsanız alın onun türevlerini yazmak önemli olandır.

   Cevapla
 3. Yandex’in böyle artıları var lakin aynısını web mail ile de hemde veriler elimizdeyken yapılabiliyor.Yazıda verilen ipuçları gayet güzel, dilerseniz buna da göz atabilirsiniz.Bir de bu hesapların fazla kalıcı olacağını düşünmüyorum.

  Cevapla
 4. Açıkçası farklı bir yöntemmiş, ezber bozan bir yazı olmuş çünkü çoğu kişi 1 maile bir hesap tarzında biliyor.

  Cevapla
 5. Sosyal Medya’da sahte hesapları sayfaya çevirenler için çok faydalı bir yazı olmuş. Bir çok email hesap açmak yerine tek bir mailden açmak çok güzel olacaktır.

  Cevapla

Yorum yapın