Classipress AMP Kurulumu

WordPress adına geliştirilen eklentilerden WP AMP, hem kurulum hem de kullanım yönünden çoklu faydalar sağlar. WP AMP kurulumu saniyeler içerisinde gerçekleşir. Nitekim bu durum, eklentinin kullanıcı dostu bir deneyim oluşturmasını destekler. Ayarları ve kurulumu tamamlama noktalarında da kullanıcının işini kolaylaştıran eklenti, yapılması gerekenlerin zahmetsizce gerçekleştirilmesini mümkün hale getirir.

 

Herhangi bir kodlama zorunluluğu olmaksızın hızlandırılmış mobil sayfalar özelliğinin internet sitesine kazandırılmasını sağlayan WP AMP, ayrıca ücretsiz versiyonu ile de ön plana çıkmaktadır. Herhangi bir ücret ödemeden eklentiyi hızlıca indirebilir ve kurulum işlemlerinin otomatik bir şekilde gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz.

 

 

Classipress AMP Kurulumu ile Gelen Faydalar

Basit bir hızlandırılmış mobil sayfalar özelliğinden çok daha fazlası olma özelliği taşıyan WP AMP, basit kurulumu ve hızlıca yapılabilen kontrol işlemleri ile ön planda yer alır. İnternet sitenize uyum sağlaması açısından da işini profesyonel bir şekilde gerçekleştiren eklenti, marka imajınızı bozmaz hatta daha kaliteli olmasını etki eder. AMP kurulumu yaparak elde edeceğiniz faydalar şu şekilde sıralanabilir:

 

  • Artan marka imajı sayesinde daha profesyonel bir izlenim yaratma
  • Google sıralamasında yükselerek ziyaretçi sayısında artış
  • Etkileşim oranı yüksek yeni bir kullanıcı kitlesi edinme

 

Classipress AMP kurulumu ile yukarıda bahsi geçen özellikleri kazanmak mümkündür. Popüler eklentiler arasına girmeyi başaran WP AMP, destek açısından da size kolaylık sunar.

 

 

WP AMP Kurulumu Nasıl Yapılır ?

İşlemin bir hayli basit olduğunu bilmeniz yararınıza. WP AMP kurulumunu gerçekleştirmek için öncelikle yönetim paneline gitmeniz ve ardından eklentiler sekmesine uğramanız gerekir. Burada belli başlı durumlarda öneri olarak eklentiyi görmeniz mümkündür. Ancak bu gibi bir durum söz konusu değilse arama kutusuna WP AMP yazmanız ve ardından çıkan eklenti sayfasında kur butonuna tıklamanız yeterlidir.

 

Kurulum işlemlerini otomatik bir şekilde gerçekleştiren eklenti, zahmetsiz olacak bir şekilde internet sitenize adapte olur. Tabi burada WordPress’in sunduğu eklenti desteğinin de yeri epey fazladır. WP AMP kurulumu sonrasında sizden birtakım bilgiler girmenizi isteyen panel, ihtiyaç duyulan bilgileri de tamamladıktan sonra her şeyin hazır hale gelmesini sağlar.

 

Classipress Teması kullanan sitelere Amp Kurulumu herhangi bir wordpres siteye amp kurmaktan daha zor ve karışıktır. Eğer php kodları konusunda uzman değilseniz kurulumu kendi başınıza yapamaya bilirsiniz.

 

Classipress amp kurulumu konusunda ücretli teknik destek almak istiyorsanız [email protected] Skype ‘den ekleyerek veya [email protected] mail atarak destek talebinde bulunabilirsiniz.


] }

Yorum yapın