Driverlarınızı Bulun Yükleyin Güncelleyin

 

Senelerdir kullandığımız bilgisayarımıza ne kadar iyi bakıyoruz ki ? Kaç kare içini açıp temizledik. Yada laptop kullanıyor ise kaç kere fan temizliği yaptık ki ? Hadi bunlara dış bakımdan temizlik diyelim. Ya içi nasıl bilgisayarımızın ?? Eli kolu sağlam iken bacağıyla beyin arasında ki işi kordine etmek çok mu düzgün çalışıyor acaba .

 

Bilgisayarımıza her donanımı tanıtmak için gerekli olan şey driver ‘dır. Ve her donanımın bir driver ‘ı bulunmak zorundadır. Bilgisayarımıza hemen hemen her taktığımız donanımı kendisi okuyup tanısa dahi bazı donanımların drivarlarını otomatik olarak bulamaz. Windows 7 ile bu işlem kolaylaşmış olsa dahi hala yaşadığımız bazı sorunları Windows 10 bile çözememektedir.

 

İşte bulamadığımız noktalarda internette bir araştırma yapıyoruz yada bilgisayarımıza taktığımız donanımın bir kurulum cd ‘si varsa oradan açıyoruz falan filan bir sürü hikaye. İşin kısası aslında tamda bu ;

 

 

Bilgisayarda ki Driverlar Nasıl Bulunur-Yüklenir Güncellenir ?

 

Uzun zamandır kullanmış olduğum ve silmeye kıyamadığım bu programı sevgili WebDunya okurları ile paylaşma gereği duyuyorum. İnternet hayatına başlamış olduğum yeni zamanlarda çekmiş olduğum bu video ile aslında programın hemen bir önizlemesini görebilirsiniz.

 

Programı Ücretsiz İndirmek İçin Tıklayın


] }

Yorum yapın