En İyi Android Antivirüs Uygulamaları

Akıllı cep telefonu ve tablet gibi cihazlara indirilen uygulamalara yüklenen virüsler hayatı cehenneme çevirirken Android işletim sistemi için geliştirilen son derece etkili antivirüs uygulamaları da bulunuyor. Kötü niyetli yazılımlardan karşı korunmak isteyen kişilerin kullanabilecekleri en iyi antivirüs uygulamaları listesinde ise şunlar yazıyor:

 

 

CM Security

En iyi Android antivirüs programı olarak lanse edilen CM Security programında kötü amaçlı yazılımları engelleyen özel bir programlama kullanılıyor. CM Security antivirüs programının en büyük özelliklerinden biride yaptığı tarama ile kötü niyetli yazılımları çok kısa sürede tespit ederek tamamen ücretsiz bir şekilde bu yazılımları silmesi olarak gösteriliyor.

 

 

Avira Antivirus Security

Dünyanın en büyük güvenlik firmalarından biri olan Avira tarafından tamamen Android işletim sistemini kullanan cihazların güvenliğini sağlamak amacı ile oluşturulan Avira Antivirüs Security son derece geniş bir koruma ağı tarafından güvenliğinizi garanti altına alıyor. Cihaz kötü yazılımları koruma özelliği getirirken aynı zamanda Premium paketi ile bu özellikleri genişleterek çok daha kapsamlı bir korumadan yararlanmanızı sağlıyor. Yine cihazınızı çalınma riskine karşı da koruma altına alıyor.

 

 

Avast! Antivirüs & Security

Bilgisayarda Windows işletim sistemini kullanan kişilerin son derece yakından tanıdıkları Avast! Antivirüs & Security programı cihazınızda da etkin bir korumayı garanti ediyor. Android tablet ve telefonlar için özenle geliştirilen Avast antivirüs programında virüslere karşı etkin bir koruma sağlanırken aynı zamanda SMS filtreleme, arama filtreleme, fotoğraf yedekleme ve SMS yedekleme gibi pek çok özellik sunuyor.

 

 

AVL Ücretsiz Antivirüs Programı

Ücretsiz Android antivirüs programları arasında en iyilerden biri olan program hem hızlı tarama özelliği sunuyor hem de kötü niyetli yazılımları çok kısa sürede hemen tespit ederek cihazdan silinmesini sağlıyor. Yüklenen uygulamaları da otomatik olarak tarayan AVL bu sayede ücretsiz antivirüs indirmek isteyen kişilerin ilk tercih etmeleri gereken uygulamalar arasında yer alıyor.

 

 

Devamı İçin : Android Antivirüs Programları 
Android ile ilgili tüm uygulamalar için Android Uygulamalar Sayfasından göz atabilirsiniz.


] }

Yorum yapın