2020 En İyi Grafikli Mobil Oyunlar

En iyi grafikli oyunlar Android ve İOS işletim sistemi kullanıcılarına bol animasyonlu oyun keyfi sunmaktadır. Mobil oyunlar küçükten büyüğe tüm yaş gruplarının boş vakitlerini eğlenerek ve öğrenerek değerlendirmesini sağlamaktadır. Gelişen teknoloji sayesinde mobil oyunlar artık oldukça zengin içerikler üretmeye başlamıştır. Mobil oyun kullanıcıları en yüksek kalite grafik özelliği bulunan oyunları tercih etmektedir. En iyi grafikli mobil oyunlar şu şekilde sıralanabilir:

  • Call of Duty Mobile
  • League of Legends: Wild Rift
  • eFootball PES 2020
  • EVE Echoes
  • Diablo Immortal
  • Apex Legends

Call of Duty Mobile Oyunu

call f duty mobile
call f duty mobile

Call of Duty Mobile oyunu  Play Store’de 8 milyon’a yakın oy almıştır. Akisyon içerikli bir oyun olan Call of Duty Mobile oyunu ile oyuncular heyecan dolu deneyimler elde etmektedir. Haritalar ile çoklu oyunculu oynama özelliği bulunan oyunda birçok mod bulunmaktadır. Modlar ile oyuncular kıyasıya bir yarışın içerisinde oyunu oynamaktadır. Ücretsiz bir oyun olan Call of Duty hayatta kalma oyunları arasında en çok bilinenidir.

League of Legends: Wild Rift Mobil Oyunu

Wild Rift mobil oyunu ile PC’de gerçekleştirilen hemen her şey mobil versiyonda da kullanıcısıyla buluşmaktadır. LOL’ün mobil versiyonu sihirli adalar ve zengin görseller ile doludur. Mücadeleyi seven oyun severler bu oyunu telefonlarına indirerek PC başında yaşadığı heyecanı mobil’de devam ettirebilirler.

eFootball PES 2020 Mobil Oyunu

PES 2020 mobil oyunu kusursuz görselleri ile en heyecanlı maçları yapmaya olanak tanımaktadır. Oyuncular istediği takımı seçerek zengin grafiklerle maç keyfi yaşamaktadır. İster turnuvalar ister kupa maçları yaparak futbolun heyecanı yaşanabilir. Oyun yaklaşık 15 dil ile desteklenmiştir. Tüm menü Türkçe olduğu için kullanıcılar rahatça oyunun keyfini yaşamaktadır.

Ayrıca 2020 Google Play En İyi Eğitici Çocuk Oyunları bilgilerine bakabilirsiniz.

EVE Echoes Mobil Oyunu

eve online
eve online

EVE Echoes mobil oyunu kullanıcısına uzay deneyimi sunmaktadır. Oyunda galaksiler arası yolculuk yapılarak heyecanlı maceralar yaşanabilir. Oyun halen günümüzde gelişim aşamasında olduğu için ilerleyen zamanlarda kullanıcısına daha gerçekçi görüntüler sunarak en iyi grafikli oyun zevkini arttıracağından bahsedilmektedir.

Diablo Immortal Mobil Oyunu

Diablo Immortal mobil oyunu birçok kullanıcının severek oynadığı aksiyon dolu oyunlardan biridir. Oyunda birçok karakter ve sınıf mevcuttur. Oyundaki karakterler ile bol aksiyon ve grafik deneyimi yaşayan oyuncular oyun hakkında olumlu birçok yorum yapmıştır. Oyun ücretsiz şekilde kolayca telefonlara indirilebilir.

Apex Legends Mobil Oyunu

Apex Legends mobil oyunu ile birçok oyunca aynı anda karşı karşıya gelerek büyük bir heyecan yaşamaktadır. Oyunda oyuncular silah ve ekipmanlarını harita üzerinden toplamaktadır. Oyuncular kendilerine farklı modlar ile karakter seçimi yapabilmektedir. Apex Coin ile birçok özellik ve mod satın alınabilir ve aktif hale getirilebilir. Takımlar halinde oynanan en iyi grafikli oyunlardan biri olan Apex Legends benzersiz bir savaş deneyimi sunmaktadır.


] }

Yorum yapın