2020 En İyi Mobil FPS Oyunları

FPS oyunları aksiyon ve bol rekabetin olduğu nişan oyunlarının genel adıdır. FPS oyunlarında kullanıcılar nişancı olarak rekabet ederler. FPS oyunları kullanıcıların hayatta kalma ve savaşma özelliklerini kullanacağı oyunlar arasındadır. Android ve İOS işletim sistemli mobil cihazlarda FPS oyunları ücretsiz veya uygulama içi satın alımlar ile oluşturulmuştur. Birçok kullanıcısı bulunan bazı mobil FPS oyunları şu şekilde sıralanabilir:

  • Critical Ops Mobil FPS Oyunu
  • Modern Strike Online Mobil FPS Oyunu
  • Dead Effect 2 Mobil FPS Oyunu
  • Guns of Boom Mobil FPS Oyunu
  • Sniper Strike Mobil FPS Oyunu
  • Call of Duty Mobil FPS Oyunu

Critical Ops Mobil FPS Oyunu

critical ops
critical ops

Critical Ops mobil FPS oyunu kullanıcılarını aksiyon ve heyecana doymaktadır. Oyun çok ilginç sahnelerden oluştuğu için kullanıcılar heyecan veren sahnelerde oynayarak oyunun bağımlısı haline gelmektedir. Oyun çoklu oyuncu özelliği ile online şekilde oynandığı zaman kullanıcıları bekleyen birçok sürpriz bulunmaktadır. Görseli zengin olan oyunun dünya çapında milyonlarca oyuncusu bulunmaktadır.

Modern Strike Online Mobil FPS Oyunu

Modern Strike online mobil FPS oyunu ücretsizdir. Online şekilde oynanmasından dolayı binlerce kullanıcısı bulunmaktadır. Oyunda grafik ve sesler gerçeği en iyi şekilde yansıtmak için tasarlanmıştır. Oyuncular aksiyon ve eğlenceyi zengin senaryolar ile oynama şansına sahiptir. Aksiyon ve heyecan arayan tüm oyun severler Modern Strike Online mobil FPS oyununu tercih etmektedir.

Ayrıca en iyi mobil antivirüs programları hakkında bilgilere bakabilirsiniz.

Dead Effect 2 Mobil FPS Oyunu

Dead Effect 2 mobil FPS oyunu en iyi FPS oyunları arasında gösterilmektedir. Korku ve aksiyon seven kullanıcılar zengin görsel içerikler ile oyunda heyecanlı maceralar yaşayabilir. Oyun grafikleri birçok kullanıcı tarafından beğenilmektedir. Oyunda grafikler gerçeğe en yakın sesler ile desteklenerek kullanıcının bağımlısı olacağı bir oyun deneyimi ortaya koymaktadır. Yeni bir FPS oyunu arayan kullanıcıların mutlaka denemesi gereken FPS oyunlarından biri olan Dead Effect 2 ile kullanıcılar kendilerini olağanüstü bir savaşın içinde bulmaktadır.

Guns of Boom Mobil FPS Oyunu

guns of boom
guns of boom

Guns of Boom mobil FPS oyunu eğlence ve animasyon seven kişilerin tercih edeceği FPS oyunlarından biridir. Oyunda eğlencenin yanında aksiyonda kullancılara farklı deneyimler sunmaktadır. Oldukça renkli ve eğlence dolu animasyonlar ile hemen herkesin severek oynayacağı bir FPS oyunu haline gelen Guns of Boom denenmesi gereken oyunlar arasındadır.

Sniper Strike Mobil FPS Oyunu

Sniper Strike mobil FPS oyunu Mobile Gaming Studios ekibince üretilmiştir. Oyun aksiyon ve eğlenceyi kullanıcılarına sunarak keskin nişancılık deneyimleri katmaktadır. Kullanıcılar nişancılık becerilerini bu oyun ile geliştirerek zengin görselin keyfini çıkarmaktadır.

Call of Duty Mobil FPS Oyunu

Call of Duty mobil FPS oyunu Google Play üzerinden 4,5 yıldız almıştır. Call of Duty mobil FPS oyununun 50 milyondan fazla kullanıcısı vardır. Telefonlarda 78 MB alan kaplayan oyun sürükleyici senaryosuyla kişileri kendine çekmektedir.


] }

Yorum yapın