2020 En İyi Mobil Video Düzenleme Programı

Mobil video düzenleme programı ile birbirinden farklı efekt ve renkte videolar elde etmek mümkündür. Videolara animasyonlar, emojiler ve filtre ekleme özelliği bulunan video düzenleme programları, videolarını farklı tarzlar katmak isteyenlerin tercih ettiği programlardır. Android ve İOS işletim sistemine sahip mobil cihaz kullanıcıları ücretli veya ücretsiz şekilde birçok video düzenleme programlarından yararlanabilir. En çok tercih edilen ve en iyi mobil video düzenleme programları şu şekilde sırlanabilir:

  • Adobe Premiere Rush
  • FilmoraGO
  • KineMaster
  • PowerDirector
  • Quik
  • VivaVideo

Adobe Premiere Rush Video Düzenleme Programı

adobe premiere rush video duzenleme
adobe premiere rush video duzenleme

Premiere Rush video düzenleme programı ile videolarda ses düzenlemeleri yapılabilir. Ses düzenlemelerinin haricinde birçok özelliği kullanıcısına sunan Adobe Premiere Rush programı mobil haricinde tablet ve bilgisayarlarda da kullanılmaktadır. Videolara müzik eklenebilir ve efekt eklenebilir. Sürükle bırak özellikler ile kolay ve hızlı yoldan videolar düzenlenebilir.

FilmoraGO Video Düzenleme Programı

FilmoraGO video düzenleme programı ile birçok tema arasında kullanıcı kendisine en uygun olanı seçerek videolarında çeşitli düzenlemeler yapabilir. Sosyal medya desteği ile kullanıcısına büyük kolaylık sağlayan video uygulaması sayesinde kullanıcılar kolayca videolarını dışa aktarabilir ve paylaşabilir.

KineMaster Video Düzenleme Programı

KineMaster video düzenleme programı sayesinde kullanıcılar videolarında benzersiz görünümler elde edebilir. Özel efektler, hız kontrolü, renk tuşu ve seslendirme özellikleri ile videolar daha hareketli ve eğlenceli hale gelebilir. Arka planda kullanıcı istediği müziği videosuna koyabilir. Video düzenleme uygulaması sayesinde kullanıcılar içerik mağazasından istediği efekt ve özelliği satın alabilir. Video ters döndürme özelliği ile videolarda eğlenceli değişiklikler yapılabilir.

Ayrıca 2020 en iyi mobil antivirüs programlarına bakabilirsiniz.

PowerDirector Video Düzenleme Programı

powerdirector video duzenleme
powerdirector video duzenleme

PowerDirector video düzenleme programı dünya çapında birçok kullanıcının severek kullandığı video düzenleme programlarından biridir. Uygulama Google Play editörü tarafından 4,5 yıldız ile birçok video düzenleme programı arasında en yüksek yıldızı alan uygulamalardan biridir. Ücretsiz şablonlar, efektler ve geçiş özellikleri ile kullanıcı videolarında birçok değişiklik yapabilir.

Quik Video Düzenleme Programı

Quik video düzenleme programı ile kullanıcı 24 farklı video stili arasında en beğendiğini seçerek videolarını eğlenceli hale getirebilir. Fotoğraflar ile klip yapılarak unutulmaz anılar elde edilebilir. Yüzlerce renk ve çerçeve modu ile kullanıcı en beğendiği seçeneği kolayca seçer ve videolarını unutulmaz hale getirebilir. Uygulamada 100 adet ücretsiz ses kullanıcının tercihlerine sunulmuştur. Ayrıca hızlı ve kolay erişilebilir özellikteki menüsü ile kullanıcılar kolayca videolarını düzenleyebilir.

VivaVideo Video Düzenleme Programı

VivaVideo video düzenleme programı ile özellikle TikTok kullanıcıları kendilerine en özel ve farklı videolar oluşturabilir. Uygulama TikTok kullanıcıları düşünülerek oluşturulduğundan birçok efekt ve dışa aktarma özelliği bulunmaktadır. Uygulamanın milyonlarca kullanıcısı vardır. Birçok kullanıcı video düzenleme programına tam not vermiştir. Videolar 720p, 1080p ve 4K olarak dışa aktarılır ve kullanıcılar TikTok uygulamalarında en kaliteli videolarını sergileyebilir.


] }

“2020 En İyi Mobil Video Düzenleme Programı” üzerine bir yorum

  1. Önerdiğin en iyi video düzenleme programlarının bazıları kısıtlı. Kısaca para istiyor, çok güzel uygulamalar aslında filmora Adobe falan ama malesef ücretli olunca bir öğrenci olarak kullanamiyorum

    Cevapla

Yorum yapın