General Mobile Yeni Akıllı Telefon Paketlerini Duyurdu

Yerli akıllı telefon üreticisi General Mobile yeni akıllı telefon paketlerini duyurdu. Duyurulan yeni paketler General Mobile marka akıllı telefonların değerini koruyor ve onlara ek garanti süresi sunuyor. İşte General Mobile’ın yeni paketleri.

General Mobile tarafından yapılan açıklama ile akıllı telefon alanında Türkiye’de yeni bir sayfa açıldı. GMHepGüvende, GMGarantiPlus ve GMHepYeni paketlerini duyuran General Mobile bu paketlerle birlikte kullanıcıların General Mobile marka akıllı telefonlarını en iyi şekilde kullanmalarını sağlayacak. 

General Mobile Ek Paketlerini Duyurdu

Duyurulan paketler arasında en dikkat çeken paket GMHepYeni paketi. Bu paket sayesinde General Mobile kullanıcıları, satın aldıkları General Mobile marka akıllı telefonları, satın aldıkları günkü değerini 2 yıl boyunca korumuş oluyor. Bu paket sayesinde kullanıcılar istedikleri zaman akıllı telefonlarını yeni modeller ile değiştirebiliyor. 

GMHepYeni paketini örnekle açıklamak gerekirse, General Mobile GM 8 kullanıcısı GMHepYeni paketini ek olarak satın aldığında ve telefonunu GM 9 Pro modeline yükseltmek istediğinde GM 9 Pro modelinin tavsiye edilen satış fiyatı olan 1.699 TL’yi ödemek yerine sadece 700 TL ödeyecek. Bunun nedeni ise GM 8 modelini satın alırken ödediği 999 TL’nin bu paket sayesinde tamamen korunuyor olması. 

General Mobile Yeni Akilli Telefon Paketlerini Duyurdu 2

General Mobile internet sitesinde yer alan bilgilere göre GM 6ds kullanıcıları 180 TL, GM 8 Go kullanıcıları 180 TL, GM 9 Go kullanıcıları 180 TL, GM 8 kullanıcıları 220 TL ve GM 9 Pro kullanıcıları 390 TL karşılığında bu paketi satın alabiliyor. 

General Mobile’ın duyurduğu diğer paketler ise GMHepGüvende ve GMGarantiPlus paketleri. Duyurulan garanti paketleri ile kullanıcılar akıllı telefonlarının garanti sürelerini uzatabiliyor ve akıllı telefonlarını çeşitli sorunlara karşı kaskolatabiliyor. General Mobile’un bu paketlerine General Mobile’ın internet sitesi üzerinden ya da General Mobile yetkili servislerinden satın alabilecek.


] }

Yorum yapın