HTC Wildfire Efsanesi Geri Dönüyor

HTC’nin bir dönem çok sevilen akıllı telefon modeli HTC Wildfire efsanesi geri dönüyor. İşte HTC’nin yeni Wildfire modeli. 

Google tarafından satın alındıktan sonra kısmi sessizliğe bürünen HTC’nin yeni bir akıllı telefon üzerinde çalıştığı ortaya çıktı. Tayvan merkezli teknoloji şirketi HTC, 2014 ve 2015 yıllarında akıllı telefon pazarında büyük söz sahibiydi. Zaman içerisinde yeniliklere ayak uyduramayan HTC’nin son yayınlanan finans raporları da HTC için işlerin yolunda gitmediğinin bir göstergesi. 

HTC Wildfire E Özellikleri

İşlerin kötüye gitmesini önlemek isteyen HTC’nin yeni bir akıllı telefon modeli üzerinde çalıştığı ortaya çıktı. Bir dönemin en çok satan akıllı telefon modeli olan HTC Wildfire efsanesi geri dönüyor. Wildfire E ismiyle satışa çıkacak olan yeni model, 5.45 inç büyüklüğünde 18:9 en boy tanına sahip HD+ ekranı ile birlikte gelecek. 

Htc Wildfire Efsanesi Geri Donuyor 2

8 çekirdeli bir işlemciye sahip olacak olan Wildfire E, 2 GB RAM ve 32 GB dahili depolama alanı sunacak. HTC Wildfire E modelinin ana kamerası 13 megapiksel ana ve 2 megapiksel derinlik kamerasından oluşacak. HTC Wildfire E’nin ön kamerası ise 5 megapiksel çözünürlüğe sahip olacak. Henüz ne zaman tanıtılacağı bilinmeyen HTC Wildfire E kutusundan Android Pie işletim sistemi ile çıkacak. 


] }

Yorum yapın