Huawei P30 Pro Ekran Görüntüsü Alma

Huawei P30 Pro ekran görüntüsü alma ile birlikte sizlerde anı yakalama konusunda şanslı olacaksınız. 3 farklı yolla ekran görüntüsü almanızı sağlayan bu cihazla birlikte her anı yakalayacak ve bunu sevdiklerinizle paylaşabileceksiniz. Ekran görüntüsü alabilmek için şu yolları deneyebilirsiniz.

  • Fiziksel olarak tuşlardan yardım alabilirsiniz.
  • Parmaklarınızı kullanabilirsiniz.
  • Hızlı menü ile kolayca ekran görüntüsü alabilirsiniz.

Her telefonda olduğu gibi Hauwei P30 ile birlikte sizlerde fiziksel tuşları kullanabilirsiniz. Bu sayede kısa zamanda istediğiniz görüntüyü yakalayabilirsiniz. Bu özellik için klasik olan “ses kısma” + “güç tuşu” birlikte basılması gerekir. Böylelikle en kısa yoldan ekran görüntüsü almış olursunuz.

Öte yandan telefonun özelliklerini incelediğimizde birbirinden ilginç ve son teknolojik özellikler sizleri beklemektedir. Kaliteli bir ekrana ve kameraya sahip olan telefondan herkes gibi sizlerde memnun kalacaksınız. Tüm Huawei modelleri gibi fiyatlarının da uygun olmasından dolayı pekte yadırgamayacağınızı düşünüyoruz. Peki, şimdi gelelim diğer ekran görüntüsü alma özelliklerine.

Huawei P30 Pro Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır?

Söylediğimiz gibi 3 farklı yol bulunmaktadır. Bunlardan ilki olan fiziksel tuşlardan nasıl alacağınızı yukarıda bahsettik. Şimdi gelelim parmağınızı nasıl kullanmanız gerektiği konusuna. Burada önemli olan telefona öncelikle bir takım ayarlamalar yapmanız gerektiğidir. Bu ayarlar sonrasında sizlere hemen parmaklarınızla ekran görüntüsü alabilecek düzeye geleceksiniz.

Telefonun “ayarlar” kısmından “akıllı yardım” seçeneğini seçin. Burada telefonunuzla ilgili yardım alabileceğiniz ve neler yapabileceğiniz konuları bulunur. Burayı dilerseniz biraz inceleyin. Çünkü sadece sizin telefonunuzda olan özellikler burada bulunur. Daha sonra “hareketle kontrol” ve “akıllı ekran görüntüsü alma” seçeneğini aktif edin. Huawei P30 Pro ekran görüntüsü alma konusunda artık parmaklarınızı kullanabileceksiniz. Peki, bu iş nasıl olacak?

3 Huawei P30 Pro Ekran Görüntüsü Alma parmakla

Parmaklarınızı kullanmak için telefonda nasıl bir işlem yapmanız gerektiğine bakabilirsiniz. Böylelikle tek bir hareketle hemen ekran görüntüsü alma konusunda profesyonel olacaksınız.

Huawei P30 Pro ekran görüntüsü alma Hızlı Menü

Huawei P30 Pro ile birlikte sizlerde hızlı bir şekilde ekran görüntüsü alabilirsiniz. Bunun yanı sıra yapacağınız birkaç işlemle birlikte hızlı menü yardımı ile de bunu başarabilirsiniz. Geniş seçenekler sunan telefonda ekran görüntüsü alma için kullanıcılara sunulan sonuncu özellik ise açılır menüyü kullanmaktan geçiyor

Ana sayfada iken telefonun üstüne parmağınızı dokunun ve aşağıya doğru çekin. Bir pencerenin geldiğini göreceksiniz. İşte burada “Screenshot” kısmını göreceksiniz. Burada yapacağınız işlemlerle birlikte son derece profesyonel bir şekilde Huawei P30 Pro ekran görüntüsü alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Huawei marka telefonlarda bazı özellikler rakiplerinden eşsiz bir şekilde kullanıcılara sunulmaktadır. Bu özelliklerden bir tanesi de ekran görüntüsü alma konusudur. Burada yapacağınız işlemlerle birlikte hem anı yakalayabilir hemde sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz. Bu özellikle birlikte sizlere harika bir fırsat sizleri beklemektedir. Ekran görüntüsü almak için sebep arıyorsanız eğer aşağıda sizler için pek çok sebep bir arada bulunmaktadır.

3 Huawei P30 Pro Ekran Görüntüsü Alma screen shot

  • Ekranda karşınıza çıkan şeylerin ekran görüntüsünü alarak sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.
  • Ailenize ve arkadaşlarınıza o an neler yaptığınız konusunda bilgi aktarabilirsiniz.
  • Anı ölümsüzleştirebilirsiniz.
  • Mükemmel bir şekilde kaliteli fotoğraflara sahip olabilirsiniz.

Telefon ile birlikte Huawei P30 Pro ekran görüntüsü alma işlemi akabinde sizleri gerçekten harika fırsatlar beklemektedir. Bu fırsatlar eşliğinde kısa zaman içerisinde sizlerde aldığınız görüntüleri birkaç saniyede arkadaşlarınıza diğer uygulamalarla gönderebilirsiniz. Böylelikle sevincinize sevinç katabilir ve son derece keyifli anları yaşamak konusunda şanslı olabilirsiniz.

 

 

 


] }

Yorum yapın