Kapat
instagram grup kurma resimli anlatim 754x365 - Instagram Grup Kurma Resimli Anlatım
Nasıl Yapılır? 146 0

Instagram Grup Kurma Resimli Anlatım

Instagram arkadaşlarınızla bağlantı kurmak her geçen gün daha da kolaylaşıyor. Artık, Instagram takipçileriniz ile doğrudan hikayeden grup kurma yaparak, sohbet edebilirsiniz. Hal böyleyken, instagram grup kurma da kullanılabilir demek oluyor.

Instagram`da grup kurabilmek için, grup kurmak istediğiniz kişilerle arkadaş olmanız gerekiyor. Sizlere bu yazımızda Instagram grup kurma işleminin nasıl yapılacağını resimli anlatım ile anlatacağız.

 

Instagram Grup Kurma Resimli Anlatım

Aşağıdaki adımları takip ederek, instagram grup kurma nasıl yapılır? sorusunun cevabını bulabilirsiniz.

  • Telefonunuzdan Instagram sohbet penceresine giriş yapınız.
  • Açılan ekranda, sağ üst köşede bulunan “Kalem” simgesine tıklayın ve arkadaş seçme ekranına geçiniz.instagram grup kurma ilk asama 300x146 - Instagram Grup Kurma Resimli Anlatım
  • Bu sayfada, grup kurmak isteyeceğiniz arkadaşlarınızı seçin. Seçmek için, seçmek istediğiniz kişinin yanında bulunan yuvarlak butonu aktif hale getirmeniz gerekiyor. Seçmeyi tamamladıktan sonra, üst köşede bulunan “Sohbet” butonuna tıklayınız.
  • instagram gruba arkadas secme 73x300 - Instagram Grup Kurma Resimli Anlatım

 

Instagram grup sohbet limiti bulunduğundan dolayı istediğiniz kadar kişiyi kuracağınız gruba dahil edemeyeceğinizi söylememiz gerekiyor. Bu limitle en fazla 15 arkadaşınızı grup konuşmasına dahil edebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir