Instagram Üzerinden Organik Takipçi Kasma Yolları Nelerdir?

Instagram Üzerinden Organik Takipçi Kasma Yolları Nelerdir?

Günümüzde Instagram gibi sosyal medya araçları olarak oldukça yüksek takipçi seviyelerine ulaşma isteği, özellikle de popülerliğine oldukça düşkün olan kullanıcılar için önem arz etmektedir. Kullanıcılar arkadaşlarının arasında en yüksek takipçi seviyelerine sahip olmayı arzu ederler ve bunun için de yine bazı çözümlere başvurmaktalar. Çoğu zamanlarda denk gelmişsinizdir çeşitli bireylerin takipçi seviyeleri 30 – 40 bin seviyelerine dahi ulaşabiliyor. Halbuki bu kişiler gerçek hayatlarında oldukça az tanınırlığa sahip olan insanlardır. Yine de bu bireylerin bazıları da oldukça yüksek oranlarda takipçiler satın almaktalar. Yani doğal anlamda para ile takipçi satın alıyorlar. Doğal takipçilere sahip değiller. Kişilerin bazıları doğal bir şekilde organik yollar sayesinde takipçi seviyelerini oldukça yüksek oranlara çekebiliyorlar ve  sizlere bunun nasıl yapılabileceğini anlatmayı düşünüyoruz.

 

Takipçi Kasmanın Püf Noktaları

Instagram takipçi kasmak için birkaç yol izlemeniz yeterlidir. Birincisi, sürekli bulunduğunuz noktaların fotoğraflarını çekip yüklemek olmalıdır. Fotoğraf yüklemelerinde son derece popüler olan herkesin konuştuğu hashtagları kullanmalısınız. Boş vakitlerinizi de yine birilerine çeşitli istekler yollayarak kullanın. Facebook ve Twitter hesabınızdan kendi Instagram adresinizi paylaşmanız oldukça önem arz eder. Profiliniz ide her daim güncel tutmanızda fayda var. Web siteniz bulunuyorsa hesabınızı burada paylaşabilirsiniz. Sizlere takip isteği gönderenleri geri takip edebilirsiniz. Instagram’dan oldukça yüksek oranlarda takipçilere sahip olabilmeniz için yukarı da bahsettiğim adımları mutlaka uygulamanız gereklidir. Profilinizi her daim güncel tutmanız gerekir. Paylaşımlarınızda da kesinlikle hastagları en popüler olanlarından kullanın.

 

Instagram’ı Etkili Kullanın

Ancak, fazla hashtag kullanımından çekinmelisiniz. Çünkü çok güzel görünmüyorlar. Eğer popüler olanları tercih ederseniz daha farklı bireyler sizlere oldukça hızlı bir biçimde ulaşabilirler. Bunlara da ek olarak size takip  gönderenlerin isteklerini ayrım yapmadan kabul edin. Sonra zaten istemediğiniz kişileri kaldırabilirsiniz. Kaldırma işleminden sonra onlar sizi fark ederseler onlar da sizi kaldırırlar. Bu yüzden bu kaldırma işlemini yaparken dikkatli olmanızda fayda var. Instagram ile çok haşır neşir olmayan kişileri kaldırırsanız onlar sizi fark edemeyeceklerdir ve dolayısıyla sizi kaldıramayacaklardır.

 


] }

Yorum yapın