Samsung Kullanıcılarının Resmini Uzaya Gönderiyor

Samsung, kuruluşunun 50. yılını çok değişik bir şekilde kullanıcıları ile birlikte kutlayacak. Yüksek irtifa balonları ile, Samsung Galaxy S10 stratosfere yollayacak ve bu şekilde kullanıcılar tarafından çekilmiş bir selfie yarışma sonucu uzayda gösterilmiş olacak.

Kuruluşu Güney Kore olan Samsung, 50. yıl dönümünü kutlamak için ilginç bir yarışma başlattı. SpaceSelfie adında başlattığı bu yarışma sayesinde Galaxy S10 5G modelli akıllı bir telefonunu stratosfere yollayacak. Yarışmaya katılan kişilerin ödülü ise gönderilen telefon üzerinden Selfie çekilmiş görüntüsünün yayınlanması.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=f7jKvcBN1xM?showinfo=0&wmode=transparent]

Stratosfere gönderilen telefonun arkası dünyaya dönük olacak şekilde gönderilen resimler gözükecek. Gönderdiğiniz resim sayesinde dünya arkanızda duracak.

Yarışmaya katılanlar içerisinde kazananlar rastgele seçilecektir. Her türden fotoğraf ile katılmak mümkün. İster tek başına isterse yanında biriyle çekilebilir hatta evcil hayvanıyla bile katılabilir. Yarışmaya katılım 31 Ekim tarihine kadar devam edecektir, yarışmanın sonucu 1 Kasım tarihinde açıklanacak.

Bu güzel haberin ardından sizlere kötü bir haberimiz var. Maalesef yarışmaya ülkemiz üzerinden katılım sağlanamıyor.

Bu tarz teknoloji haberleri okumak isterseniz, sitemizi takip etmeniz yeterlidir.

 

 


] }

Yorum yapın