İşinize Yarayacak 6 Farklı WordPress Eklentisi

WordPress bir site kurma aracı olarak gelişmiş bir içerik yönetim sistemidir. Kolay kurulumu ve kullanımı ile sürekli gelişen sistemi ve açık kod yapısıyla dünyanın birçok yerinde site kurma aracı olarak tercih edilmektedir.
Wordpress eklentileri sitenizdeki karşılaştığınız tüm sorunları çözmenize yardımcı olmaktadır. Ayrıca sitenizi geliştirmek için de tercih edebileceğiniz WordPress eklentilerinin maliyeti de düşüktür. Şimdi sizin için tercih edebileceğiniz en iyi WordPress eklentilerine bir bakalım.

 

 

WordPress SEO by Yoast (WordPress SEO Eklentisi)

Yıllardır SEO alanındaki en iyi eklenti olmaya devam eden Yoast, sık olarak arama motorlarını takip eden, güncel algoritmaları eklentilerine uyarlayan bir eklentidir. Site içindeki meta tagları da hızlı bir şekilde düzenlerken, makale oluşturulmasında yazarlara da yol göstermektedir. Kendi site haritasını da barındıran bu eklentinin birçok özelliği bulunmaktadır.

 

 

WPForms (WordPress Form Eklentisi)

Çok kolay bir kullanım özelliğine sahip olan WPForms, e-posta abonelik formları, iletişim formları, ödeme, sipariş formları ve istek formları gibi birçok özelliğe sahiptir.

 

 

BackupBuddy (WordPress Yedekleme Eklentisi)

Sizin için sitenizin yedeğini alan bu eklenti ile sitenizin çökmesi durumunda yedek dosyalarınızla seçtiğiniz tarihi tekrar yükleyebilmenizi sağlamaktadır. İlaveten otomatik yedekleme özelliği olduğu için, siz bilgisayar başında olmasanız da otomatik olarak yedeklemelerinizi istediğiniz tarihte yapmaktadır.

 

 

OptinMonster (WordPRess E-posta Abonelik Eklentisi)

OptinMonster eklentisi ile mail reklamcılığı yapabilmektesiniz. Dijital reklamcılık alanında E-posta ile reklam yapmak hala eskimeyen bir yoldur. Bu eklenti ile %600 oranına kadar e-posta aboneleriniz artabilmektedir.

 

 

AdSanity (WordPRess Reklam Ekleme Eklentisi)

Bu eklenti ile sadece reklam kodlarını eklemeniz ve reklamı koyacağınız alanları eklemeniz yeterli olacaktır. Sürekli güncel tutulan en iyi eklentilerden birisi olan AdSanity, reklamınızın kaç kere gösterildiğini, kaç kişinin tıkladığını ve buna benzer detayları da göstermektedir.

 

 

Sucuri (WordPress Güvenlik Eklentisi)

Sitenizin güvenliğini sağlamak için yararlanabileceğiniz en iyi eklentilerdendir. Bu eklenti sunucularınızı da yormamaktadır. Siz başında olmasanız da sitenizin güvenlik kayıtlarını 24 saat tutmaktadır.


] }

Yorum yapın