MeetMe Hesabı Kalıcı Olarak Nasıl Silinir ?

Çevrenize yakın kişilerle arkadaşlık kurmanıza imkan sağlayan ve akıllı cihaz marketlerinde milyonlarca indirilme sayısına ulaşan bir uygulama olan MeetMe uygulaması sayesinde lokasyon bazlı çalışarak sizlere çevrenizde ki kişileri göstermektedir. Bu uygulamayı kullanan kişiler arasında kendinize en uygun kişileri bulup hemen mesajlaşmaya başlayabilirsiniz.

 

Fakat gel gelelim ki zaman geçtikçe bu uygulamayı kullanmak istemeyebilirsiniz. Bunun için ise yapmanız gereken işlem MeetMe hesabını silmek olacaktır. Asıl önemli olan ve kafaları karıştıran soru ise kullanmış olduğumuz insanlar ile tanışma uygulaması olan MeetMe hesabını kalıcı olarak silme işlemini gerçekleştirmek olacaktır.

 

 

MeetMe Hesabı Kalıcı Olarak Nasıl Silinir ?

Gün geçtikçe artık bu uygulama ile ilişkiniz kesildiğinde artık ileride artık sizin hayatınızda bir pürüz çıkarmaması adına MeetMe hesabını kapatma işlemini yapmak isteyebilirsiniz. Bunun için ise diğer bir çok uygulamanın yanı sıra her hangi bir link ile değilde uygulamanın kendi üzerinden silmemize olanak sağlayan MeetMe Inc. ekibi sayesinde akıllı cihazımızda bulunan uygulamanın kendi üzerinden silebiliriz.

 

  • Hesabınızı silmek için ise akıllı cihazınızdan “MeetMe” uygulamasını açın.
  • Ardından uygulamanın ana ekranında bulunan üç nokta yan yana “Daha Fazla” ikonuna tıklayın.
  • Karşımıza gelen butonlardan “Ayarlar” seçeneğini seçin.
  • Ayarlar ekranından “Hesabı Sil” butonuna basın.
  • Karşınıza açılan onay penceresini onayladıktan sonra hesabınız silinecektir.

 

Artık bundan sonrasında ise ileride hayatınızda pürüz çıkarma olasılığı yüksek olan bu uygulamadan sonsuza kadar kurtulmuş olacaksınız. Artık MeetMe kullanıcı hesabınıza dair hiç bir iz, konuşma, durum ve fotoğraf kalmayacaktır. MeetMe kullanıcı hesabını kalıcı olarak silme işlemini başarı ile gerçekleştirmiş bulunuyorsunuz.


] }

Yorum yapın