Netflix’e Alternatif Online Dizi/Film Platformları Nelerdir?

Netflix yerine kullanılabilecek platformlar sayesinde geleneksel TV kanallarına veda ederek farklı platformlar üzerinden hem dizi hem de TV izlemeye başlayabilirsiniz. İnternet kullanımının yaygınlaşması ile birlikte insanlar artık dizi platformu üzerinden dizi izlemeyi tercih ediyor. Bu platformlarda yer alan dizi ve film çeşitlilikleri daha fazla oluyor. İnsanlar istedikleri zaman, istedikleri yerden dizi ve film izleyebiliyor. Bu sırada reklamlara bağımlı kalınmıyor. İnsanların büyük çoğunluğu yorucu gün sonunda TV başına geçerek, dizi ve film izleyerek stresini atmayı tercih ediyor. En popüler dizi ve film platformu başında Netfilix olsa da tercih edilebilecek farklı platformlar da bulunuyor.

Blu Tv ile Dizi ve Film Keyfi Yapın

blu tv
blu tv

Blu TV, Türkiye’nin ilk dizi izleme platformudur. BLU Tv’de kült diziler haline gelmiş dizilerin orijinal içeriklerine erişmeniz mümkündür. Özellikle Behçat Ç. İnsanların ilgisini çeken içeriklerin başında geliyor. Blu TV’nin ilk internet dizisi Masum’dur. Bunun dışında sitede belgeseller ve ilgi çeken diğer diziler de bulunuyor. 7 yüz, Bartu Ben, Pavyon, Sıfır bir en çok izlenilen diziler arasında yer alıyor. Yalnızca Türkçe diziler değil, kullanıcıların popüler yabancı dizilere de erişme imkanı bulunuyor. The Vikings, The Walking Dead, The Handmaids Tale en çok izlenen diziler arasında yer alıyor.

Film ve Dizi İzlemenin Adresi: Puhu TV

Puhu TV Türkiye’de yer alan sayılı dizi ve film platformları arasında yer alıyor. Dizi platformu zengin içeriği ile dikkat çekiyor. TV üzerinden yayınlanan  dizilerin de PUHU TV üzerinden izlenmesi mümkün oluyor. Türkiye’nin en çok izlenen dizileri arasında yer alan, Çukur ve Babil dizileri Puhu TV üzerinden izlenebiliyor. Platform üzerinde ayrıca daha önceden büyük ilgi görmüş ancak şu an yeni bölümleri olmayan diziler de bulunuyor. Bu diziler arasında Ufak Tefek Cinayetler, İçerde, Fi yer alıyor. Emmy ödüllerinde en iyi erkek oyuncu ödülünü alan Haluk Bilginer dizisi Şahsiyet de Puhu TV üzerinden izlenebiliyor.  Geniş içerik listesi ile farklı içerikleri izlemek isteyen, daha çok dizi ve film görmek isteyen kişiler tercihlerini Puhu TV’den yana kullanıyorlar.

Ayrıca dünyanın en büyük teknoloji şirketleri yazımızı inceleyebilirsiniz.

Yükselişteki Dizi Platformu: Bein Connect

bein connect
bein connect

Bein Connect piyasada her geçen gün yükseliyor. Futbol maçlarından tutun, filmlere, dizilere kadar zengin pek çok içeriğin izlenmesi mümkün oluyor. İnsanlar özellikle Game of Thrones izlemek için Bein Connect’i tercih ediyorlar. Bein Connect üzerinden Oscar ödüllü filmler izlenebiliyor. Ayrıca Altın Küre Ödülüne layık görülmüş diziler de bulunabiliyor. Bein Connect kullanıcılarının en büyük avantajı, üyelerin son çıkan dizi ve filmleri anında vakit kayıp etmeden içerikleri izlemeleri oluyor. Dizi platformu arıyor ve yeni çıkan içerikleri ilk ben izleyeyim diyorsanız, Bein Connect üyesi olabilirsiniz.


] }

“Netflix’e Alternatif Online Dizi/Film Platformları Nelerdir?” üzerine bir yorum

Yorum yapın