Nokia’dan İddialı Akıllı Saat Hamlesi!

MWC 2020 etkinliğinde tanıtalacak olan pek çok marka ve ürün bulunuyor. Yeni ürünlerin hazır olacağı bu fuarda, HMD Global ismi ile sunulacak olan Nokia akıllı saati, Nokia ürünün ihtişamını ve şatafatını kendine has minimalizm bir yapıda sunuyor.

Akıllı saat modeli ile ortaya çıkarılacak olan bu ürün, mini projektör ve mini yazıcı ürününden sonra oldukça ilgi çekecek gibi görünüyor. 23 Şubat tarihinde İspanya üzerinde satışa çıkacak olan bu ürün için, herkes için farklı bir yapıda sunulacak gibi görünüyor.

Akıllı saat tasarımları çok iddialı!

 

Nokia Akıllı Saatleri

 

Oldukça farklı bir kullanım sunan bu ürün, Avrupa üzerinden yol alacak gibi görünüyor. ABD üzerinde piyasaya sürülmesi bekleniyor. Şu anda kesin özellikleri bilinmeyen bu ürün, akıllı saat ismi ile onaylanmamış ama oldukça memnun edecek gibi görünüyor. Kullanılabilirlik açısından, akıllı saatin Avrupa bölgelerinde yol alması ve ABD’de piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Ne yazık ki, bu henüz doğrulanmadı ve şu anda kesin özellikleri de bilinmiyor. Bir Nokia akıllı saat duyurulmamış veya onaylanmamış olsa da, bir açıklamayı memnuniyetle kabul edebiliriz.

Kişisel fırsatlar ve ürün fiyatları konusunda da Xiaomi büyük bir yere sahip olacak gibi görünüyor. Sizler de bu ürünle ilgili iseniz sitemizde yer alan detayları ön plana çıkarabilir ve yeni ürünleri de kolaylıkla incelemeye başlayabilirsiniz.


] }

Yorum yapın