Xiaomi Yeni Bir Diş Macunu Makinesi Üretti!

Diş macununun hızlı bitmesinden yakınanlar için yeni bir ürün çıktı. Pek çok kişinin isteğine göre çözüm üreten Xiaomi, daha çok teknolojik ürünlerle karşımıza çıkıyordu. Bu kez biraz daha farklı bir çalışma üretti ve kendine has bir dinamizm geliştirerek ev ürünlerine parmak bastı.

xiaomi dis macunu3 696x441 1

Diş macununu yayarken aynı zamanda diş fırçanızı da dezenfekte etmek için kullanılan UV yapısına sahip olan bu ürün, yakınlığını tespit etmek için kızılötesi sensörler ile çalışıyor. Bu sayede ortaya yerleştirilen bir diş fırçasını kolaylıkla dezenfekte edebiliyorsunuz.

Resmi notlarda yer alan seçeneklere göre ürünün Smartknow ürünü yapısı diş macununun hava ile temasını engellediği için gayet etkili bir kullanım sunuyor. Maruz kalınan entegre tüp tasarımı ile ön plana çıkarılan bu ürün, makine için ayrıntılı bir diş fırçası kabı sunuyor.

Otomatik dağıtıcı sistemi çok sevilebilir!

xiaomi dis macunu2

Otomatik dağıtıcı sistemi oldukça sevilebilir. Ürün, operasyonları üzerinde uzaktan kontrol sağlayan Xiaomi Mijia Uygulamasına da bağlanabiliyor. Bardak pleksiglastandan yapılmış ve toplam 300 ml kapasiteye sahip ve aynı anda birden fazla diş fırçasını sterilize edebiliyor.

Smartknow otomatik diş macunu makinesi şu sıralar Xiaomi markasında 12 ABD doları ile satışa sunuluyor.


] }

Yorum yapın