Snapchat’te En İyi Arkadaşlar Nasıl Düzenlenir ?

Snapchat’teki arkadaşlarınızdan fotoğraf gönderip aldığınızda, etkileşimde biraz zaman geçirdikten sonra adlarının yanında bazı emojilerin göründüğünü fark edebilirsiniz. Arkadaşlarınız ile sürekli fotoğraf ve yazışma etkileşiminde bulunduğunuzda Snapchat üzerinde En iyi arkadaşınız olarak kabul edilirler. Ancak her konuştuğunuz ve fotoğraf yolladığınız arkadaşınızla En iyi arkadaş olmak istemeyebilirsiniz. Bu arkadaşların yanındaki emojilerin kaldıracağını ve Snapchat’te en iyi arkadaşlar nasıl düzenlenir ? Sizler için anlattık .

Snapchat’te En İyi Arkadaşlar Nedir ?

Snapchatte En İyi Arkadaşlar

Genel olarak, en iyi arkadaşlarınız en çok etkileşim kurduğunuz arkadaşlardır. Ancak Snapchat üzerinde onları gerçek hayatta en yakın olduğunuz insanlar olarak düşünemezsiniz, ama sık sık etkileşimde bulunursunuz. Snapchat’te en iyi arkadaşlığınızı temsil etmek için adlarının yanına küçük bir emoji yerleştirir. Bunlarda En iyi arkadaş olarak adlandırılır.

Snapchat’te Kaç Tane En İyi Arkadaşın Olabilir ?

Snapchat’a göre, grup sohbetleri yoluyla en çok etkileşim kurduğunuz kişiler de dahil olmak üzere bir seferde en fazla sekiz arkadaşınız olabilir. En iyi arkadaşlar düzenli olarak güncellenir, bu nedenle en çok etkileşim kurmak istediğiniz arkadaşları bulmak her zaman daha kolaydır.

Bu arkadaşlarınızın kim olduğunu, anlık görüntü göndermeden önce Gönder sekmesinin üst kısmında en iyi arkadaş listenizi görebilirsiniz.

Snapchat’te En İyi Arkadaşları Değiştirilebilir mi ?

Snapchat’ın en iyi arkadaşlarınızı takip etmenin kendi yolu olduğu ve en iyi arkadaş listenizi oluşturmak kendi yolu olduğu için bu listede direkt olarak değişiklik yapmazsınız. Ancak bunu, listenizi istediğiniz gibi üzerinde istediğiniz kişilerle görünecek şekilde değiştirmek için yapabileceğiniz bazı şeyler vardır.

Snapchat En İyi Arkadaşlar Listenizi Silme veya Değiştirme

Snapchat şu anda kullanıcılara en iyi arkadaş listelerinden kişileri kaldırma seçeneği sunmuyor. En iyi arkadaşlarınızdan kaybolmalarını istiyorsanız, bunun en iyi yolu onlarla etkileşim düzeyinizi azaltmaktır. Alternatif olarak, mevcut en iyi arkadaşlarınızla etkileşim düzeyinizi koruyabilir, ancak değiştirmek istediğiniz diğer kişilerle etkileşim düzeyini artırabilirsiniz. Bu işlemleri yaparak sadece listedeki kişileri kaldırabilirsiniz.

Snapchat En İyi Arkadaşlar Listenizi Silme

Şu anda bu listedeki herhangi birinden anlık görüntü göndermeyi ve almayı durdurursanız veya sizden başkalarıyla daha fazla etkileşime girmeye başlarsanız, mevcut en iyi arkadaşlarınız kaybolur ve değiştirilebilir. Tabi bu işlemleri sadece bir günde kısıtlamayın.

Snapchat’te Birini En İyi Arkadaş Nasıl Yapabilirim ?

Snapchat sizin için yaptığı için bu listede tam olarak kim olmak istediğinizi seçemeseniz de, bu belirli kişilere daha fazla fotoğraf göndererek ve daha fazlasını göndermeye teşvik ederek kesinlikle bu listede olmak istediğiniz kişiyi etkileyebilirsiniz. Snapchat’i etkileşim kalıplarınızı yeniden hesaplaması için tetiklemek için bunu en az birkaç gün yapmaya çalışın.

Daha ciddi en iyi arkadaş durumlarından bazıları için her gün aynı arkadaşınızla etkileşime girerek aylar harcamanız gerekir. Bonus olarak, o arkadaşınızın adının yanında, her gün tıkladığınız sürece orada kalacak bir anlık emoji alacaksınız. Bunun için neredeyse her gün etkileşim halinde bulunmanız gerekmektedir.

Snapchat’te En iyi arkadaşlarınızın kim olduğunu yalnızca siz görebilirsiniz.

Snapchat uygulamasının önceki sürümlerinde, aslında diğer kullanıcıların en iyi arkadaşlarını görebilirsiniz. Ancak uygulamanın daha yeni güncellenmiş sürümlerinde bu artık mümkün değildir.

En iyi arkadaşlarınız başka hiç kimse tarafından görülemez. Bence bu durum ne iyisi. Çünkü diğer arkadaşlarınız yakın arkadaşlarını görürse bu bir bakıma kötü de olabilir. Bir yandan, en çok kiminle en çok etkileşimde bulunduğunuzu kimse bilemez, ancak diğer yandan, başka bir arkadaşınızın en iyi arkadaşı olmadığınızı belirten emoji arkadaşları sizi yerinizi kimin aldığını merak ederek bırakamaz. Bu işler biraz sizin arkadaşlıklarınıza kalmış olabilir.

Artık sizlerde Snapchat’te en iyi arkadaşlar nasıl düzenlenir, nasıl silinir ve kimler tarafından görüldüğün öğrendiniz. Bu sayede sizlerde arkadaşlarınızı istediğiniz gibi düzenleyebileceksiniz.


] }

Yorum yapın