Samsung Galaxy A51 Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır?

Samsung, yeni telefon modellerini ardı ardına piyasaya sürmeye devam ediyor. Şu an beklenen telefonlar arasında yer alan Samsung Galaxy A51 modelidir. Bu modelle ilgili bazı bilgiler yabancı basına sızdırılmıştı. Biz de burada bulunan yazımızda bu özelliklerden bahsetmiştik. Bu modelin 2020 yılında piyasaya sürüleceği öngörülüyor.

Sizlere bu yazımızda Samsung Galaxy A51 ekran görüntüsü alma işleminin nasıl yapılacağının bilgisini vereceğiz. Sizde bu tarz teknoloji haberleri okumaktan keyif alıyorsanız, sitemizi takipte kalmanızı öneririz.

 

[infobox color=”#dd3333″]Samsung Galaxy A51 Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır?[/infobox]

Aşağıdaki adımları takip ederek, Galaxy A51 ekran görüntüsü alabilirsiniz.

[vurgu color=”#dd9933″]Adım 1:[/vurgu] Ekran görüntüsü almak istediğiniz uygulama veya sayfayı açın.

[vurgu color=”#dd9933″]Adım 2:[/vurgu] Telefonunuzun üzerinde bulunan, “Ses Kısma” ve “Güç” tuşlarına aynı anda basılı tutun. Bu işlemin ardından bir deklanşör sesi duyacaksınız. Bu ses, işleminizi başarıyla gerçekleştirdiğiniz anlamına gelmektedir.

 

Evet, Samsung Galaxy A51 screenshot işlemini başarıyla gerçekleştirdiniz. Takıldığınız bir yer olursa, yorumlarda bizlere sormaktan çekinmeyin.

] }

“Samsung Galaxy A51 Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır?” üzerine 6 yorum

  1. Yanlışınız var çünkü telefon kutu açılımı itibari ile o tuş kombinasyonunu yapmak telefonda kapat yeniden başlat acil durum ekranını getiriyor şuan için bildiğim tek yöntem ekranda sağdan sola ya da soldan sağa elinizi sürükleyin ama tuşları atamayı vs. çözmüş değilim.

    Cevapla

Yorum yapın