Xiaomi Note 7 Pro Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır?

Xiaomi, birçok ülkede satışlarını arttırabilmek için uygun fiyat, yüksek kalite politikasından vazgeçmeden devam ediyor. Bu durumda elbette satışlarına fazlasıyla olumlu bir şekilde yansıyordur. Bu telefonlardan birisi de, en çok tutulan modellerin başında gelen Xiaomi Note 7 Pro modelidir.

Sizlere bu yazımızda, Xiaomi Note 7 Pro ekran görüntüsü alma işleminin nasıl yapılabileceği hakkında bilgiler vereceğiz. Siz de bu tarz teknoloji haberleri okumayı, takip etmeyi seviyorsanız, sitemizi takip edebilirsiniz.

 

[infobox color=”#dd3333″]Xiaomi Note 7 Pro Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır?[/infobox]

Aşağıdaki adımları takip ederek, Xiaomi Note 7 ekran görüntüsü alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

 

Tuşlar Yardımıyla Ekran Görüntüsü Alma

Telefonun üzerinde bulunan fiziksel tuşları kullanarak, ekran görüntüsü alma işleminin nasıl yapılacağını aşağıda açıklıyoruz.

[vurgu color=”#dd9933″]#1[/vurgu] Ekran görüntüsü almak istediğiniz uygulamayı veya sayfayı açın.

[vurgu color=”#dd9933″]#2[/vurgu] Telefonunuzun üzerinde bulunan [vurgu color=”#dd9933″]”Ses Kısma”[/vurgu] ve [vurgu color=”#dd9933″]”Güç”[/vurgu] düğmelerine aynı anda basın. Bu işlemin ardından bir deklanşör sesi duyacaksınız. Bu ses, sizin işleminizin başarıyla gerçekleştiği anlamına gelmektedir.

 

Üst Menü Yardımıyla Ekran Görüntüsü Alma

[vurgu color=”#dd9933″]#1[/vurgu] Ekran görüntüsü almak istediğiniz uygulamayı veya sayfayı açın.

[vurgu color=”#dd9933″]#2[/vurgu] Telefonunuzun ekranının üzerinden aşağıya doğru elinizi kaydırarak üst menüyü açın. Burada bulunan “Ekran Görüntüsü” seçeneğini seçin. Hepsi bu kadar. Ekran görüntüsünü aldınız.

 

Artık, Redmi Note 7 Pro screenshot işleminin nasıl yapılacağını biliyorsunuz. Takıldığınız bir yer olursa, yorumlarda bize sormaktan çekinmeyin.


] }

Yorum yapın