Samsung Galaxy Note10+ 20W Hızlı Şarj Desteği Sunabilir

Samsung’un kısa bir süre içerisinde tanıtmaya hazırlandığı Galaxy Note 10+ modeli 20W hızlı şarj desteği sunabilir. 

Kablosuz şarj teknolojisi kullanıcılara çok havalı gelse de beklenen performansı sunamadığı için kullanıcılar tarafından pek tercih edilmiyor. Gelen yeni iddialar gösteriyor ki bu durum Samsung Galaxy Note10+ ile birlikte değişebilir. 

Samsung’un önümüzdeki aylarda tanıtmaya hazırlandığı Galaxy Note 10+ 20W hızlı şarj desteği ile gelecek. Daha önce yaptığı doğru sızıntı haberleriyle adından söz ettiren Roland Quandt, Samsung’un yeni Note serisi akıllı telefonu hakkında önemli bilgiler verdi. 

Samsung Yeni Hızlı Şarj Cihazı Duyurabilir

Quandt tarafından aktarılan bilgilere göre Samsung Galaxy Note 10+ modelinin kablosuz şarj cihazının model numarası EP-N5200 olacak ve 20W hızlı şarj sunabilecek. FCC kayıtlarına bakarak, 15W’luk bir kablosuz şarj cihazı olabileceğini belirten Quandt, bu ürünün ayrı bir şekilde satışa sunulacağını belirtti. 

Samsung Galaxy Note10 20w Hizli Sarj Destegi Sunabilir 2 300x172

Apple’ın şu an satışta olan iPhone XS ve iPhone XS Max modelleri 10W’a kadar hızlı şarj desteği ile birlikte geliyor. Eğer ki Samsung’un cihazı satışa sunulursa kablosuz şarj performansı iki katına çıkmış olacak. Samsung Galaxy Note 10+ hakkında henüz net bir bilgi ortaya çıkmasa da Samsung’un 7 Ağustos’ta gerçekleştireceği Note 10 özel etkinliğinde tüm detayların ortaya çıkacağı düşünülüyor. Bakalım Samsung Galaxy Note 10+ 20W hızlı şarj desteği sunacak mı?


] }

Yorum yapın