Sermayesiz Blogger Aç Para Kazan

İnsanlar sürekli sermayesiz projeler kurup para kazanma peşindeler. Tabi bazı insanlarda sermaye harcayarak profesyonel ve güzel bir site açıp para kazanmalarını gerçekleştirmektedirler.
Peki sizler sermayesiz güzel bir site açıp nasıl para kazanabilirsiniz ? Sermayesiz para kazanmanın belli bir ölçüde mümkün olduğunu hepimiz biliyoruz tabi kide.

 

 

Blog Yazarak Nasıl Para Kazanılır ?

 

1.Adım

Sermayesiz site açacağınız yer “BLOGGER“dır. Evet çoğunuz bloggerda kazanç olmaz diyorsunuz. Ama adımlarımıza devam edin.

 

2.Adım

Blogger’ınızı açın ve hangi konuyla ilgili ise internette araştırarak güzel bir ücretsiz tema bulun.

 

3.Adım

Blogger ‘ınızı kurduktan sonra hemen hemen 6 ay bekleme süreciniz vardır. Tabi ki bu süre bloglardan bloga göre değişebilmektedir. Geçen bu 6 ay zaman içerisinde kendinize bir kitle oluşturmaya çalışın ve sürekli yeni yazılar geliştirerek insanların dikkatini çekin. Yalnız insanlar yazdığınız yazıların okunurluğuna ve düzenliğine bakar. Bu yüzden yazılarınıza belli renkler koyarak okuyucunun dikkatini çekmeye dikkat ediniz.

 

4.Adım

6 ay süreçten sonra Bloggerınızı “Google Adsense” ile ilişkilendirerek reklam kazançlarına başlayın. Yinede belirtmek istiyorum ki bazı bloglar için 6 ay çok uzun bir süre gibi gelebilir. 2 hafta süre içerisinde bile Google Adsense ‘in onayını alabilirsiniz.

 

Peki siz 6 ay beklemeden para kazanmak mı istiyorsunuz ? Buda mümkün. 6 ay dolmadan reklam kazanç siteleri bulunmaktadır. Yazılarınıza reklam koyarak para kazanabilirsiniz. Hatta 6 ay dolduktan sonra “Google Adsense” reklamları ile beraberde başka sitelerin reklamlarına yer verebilirsiniz.

 

5.Adım

Yazdığınız yazıların okunması için etiket çok önemli. Koyduğunuz etiketlere dikkat edin ve sadece Türkçe etiketler kullanmayın. En önemli olan diğer bir konu ise yazılarınızın içinde görsellere önem vermenizdir. Hoş görünümlü bir yazı insanı Bloggerınıza çeken en önemli etken olacaktır.

 

 

Eğer iyi bir yazım diliniz var ise ve yazınızı okuyan insanlar diğer yazılarınızı da merak edip Blogunuz da fazlaca bir zaman geçirmeye başlarlar ise eğer siz bu işte başarı ile yürüyorsunuz demektir. Uzun zaman gerektiren fakat hem size yarar sağlayacak bu işi bıkmadan usanmadan yapar iseniz güzel sonuçlar elde edebilirsiniz.

 

Bir çok boş vaktiniz var mı ? Hadi durmayın da ileride değer kazanacaklar bir şeyler için harekete geçin !

 


] }

Yorum yapın